Skocz do zawartości

[nie działa] poczta.onet.pl


novum

Rekomendowane odpowiedzi

Tak informacyjnie, już pół dnia nie działa poczta na portalu onet.pl

Mam tam parę skrzynek, na szczęście do mało ważnych rzeczy.

Niestety mój znajomy trzyma tam pocztę firmową i teraz ma "lekki" problem. :-/

Edit: literówka :pisze:

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to ja dostałem jakiegoś bana na onecie, bo akurat zacząłem testować bota do zakładania kont pocztowych. Może zepsułem oneta? :nie_powiem:

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszczacie do mało ważnych rzeczy.

literówka ale jak zmienia postać rzeczy :)

Ja od soboty przerzucam korespondencję z WP na gmaila i cały czas jakeś błędy wyskakuja. Z tego co wiem to około 50 % wiadomości nie wyszła i nie doszła do mojej poczty na WP .Dziwnym trafem reklamy zawsze dochodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

żeby nie zaśmiecać forum , napiszę co mi nie działa.

Wycierałem klawiaturę suchą szmatką i jakiś skrót się niechcący wcisnął. Nie działa.

- znak równa się , apostrof , nawias kwadratowy - te klawisze nie działają.

Laptop , WinXp , j. polski programisty , ctrl plus shift - to nie to . Nic się nie wylało , itd. Polskie znaki działają. Wie ktoś ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności