Skocz do zawartości

Reklama stron hazardowych


memlon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

była specjalna kategoria na wpisy hazardowe

No to już poważny błąd.Zresztą jak pisałem wcześniej w tym wątku według Polskiego prawa właściciel strony odpowiada za to co na niej jest.

Ale zapytaj kolegi z forum którego polecił MaxPan, jest prawnikiem może podpowie coś konkretnego.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Panowie i jak się sprawa u was zakończyła? Pytam bo sam dostałem na maila jakieś informacje z UC z Opola. 

Umorzyli sprawę czy płaciliście? 

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

W takim razie, w kontekście tych wszystkich "zakazów" mam pytanie:

 

  1. dlaczego np. bukmacher Fortuna może reklamować się w Adwords?
  2. czy można prowadzić strony internetowe opisujące zakłady bukmacherskie (lub opisywać mecze w tym kontekście) - tak np. działa strona goal.pl
  3. jak wygląda "legalność" promowania stron typu "kup typy" - np. na wspomnianym goal.pl można przejść do strony camelbet, gdzie kupuje/sprzedaje się typy
  4. sorry, że się uczepiłem ale ten przykład znam dobrze - "jakim prawem" goal.pl może wyświetlać Fortunę jako "sponsora serwisu" i promować też innych bukmacherów
  5. "jakim prawem" działają takie strony jak choćby surebety.pl gdzie opisywani są bukmacherzy (a nawet jeśli nie, to sposób gry u nich itd. co jest "reklamą" hazardu)

 

P.s. Nie mam nic do tych stron, jestem po ich stronie, pytam tylko jak to "działa"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności