Skocz do zawartości

Sprzedaż na Allegro


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mamy problem z "ogarnięciem" transakcji w Allegro. Mamy sporo aukcji, sporo transakcji i wiele maili od klientów.

Potrzebujemy ogarnąć je całościowo - tzn, odczytać dane transakcji, kto co i jakie kupił, wystawić fakturę, zlecenie produkcyjne (bo jesteśmy firmą produkcyjną) założyć zlecenie kurierskie i poinformować klienta o stanach realizacji zamówienia.

Ogarnięcie tego w programie pocztowym typu outlook jest bardzo trudne.

Czy są jakieś przystawki lub moduły do istniejących programów księgowych (z kpir), które mogą pomóc?

Z waszego doświadczenia - jak to robicie?

Pozdrawiam

Mc

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "wklepuję" sprzedaż allegro do wewnętrznego systemu i jakoś daje rade ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik, a jak masz 200 transakcji dziennie i do każdej masz różne parametry, których klient "zapomniał" podać a potem ma milion pytań przez telefon? Sprawdzę ten menedżer recenzowany przez Sherlocka. Szukam całościowego systemu kurcze.

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik, a jak masz 200 transakcji dziennie

doba ma 24h = 1440min 1440/200=7.2 min

nie mów mi, że masz sprzedaż średnio co 7 min licząc, że sprzedajesz 24h/7.. bo jakbyś miał, to przy różnych parametrach produktów, mailowaniu i dopytywaniu allegrowiczów musiałbyś mieć z 2-3 pracowników, którzy dymali by całą dobę ;)

na etacie +2 nadgodziny min 5 pracowników zapitala z zamówieniem co 3 minutę 7 dni w tygodniu.. dalej nie do obrobienia.. :)

Mój patent pozwala mi na zapanowanie nad ~100 dodatkowych transakcji w miesiącu z allegro, tablicy i innych serwisów a całą sprzedaż trzymam w 1 miejscu ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę ten menedżer recenzowany przez Sherlocka.

+1. SzlafRock, tak dla ścisłości ;)

A w temacie- bez konkretnego softu zginiesz marnie, zarobisz się i popełniać będziesz błędy. Dobrze, że zacząłeś szukać odpowiedniego programu.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozwiązania Comarch? i jego e-sklep do obsługi allegro?

Dane się same importują a Ty wystawiasz tylko FV i powiadomienia same lecą.

Do tego program integrujący z firmą kurierską (2k zł netto) i masz od razu z FV wypisany list.

Nie mamy 200 transakcji z allegro ale zaoszczędziło nam to sporo czasu.

Przyczepy samochodowe- szukasz przyczepy koniecznie sprawdź.

Na hasło PiO - 3 % rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszczu ja polecam Tobie program Sello. Bardzo prosty i intuicyjny program. Pracowałem własnie na nim w hurtowni internetowej gdzie też było dość sporo wysyłek. Niestety on jest płatny, ale ma wszystkie porządane funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności