Skocz do zawartości

Sprzedaż na Allegro


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

@Leszczu u mnie najniższą szkodowość ma DPD. UPS prawie zawsze coś rozpi*rdoli, K-EX to amatorka, która nie potrafi znaleźć adresu stojąc pod firmą na parkingu.. GLS to taka średnia opcja, DHL to wiecznie sfochowane towarzystwo, któremu nic się nie chce.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mów mi, że masz sprzedaż średnio co 7 min licząc, że sprzedajesz 24h/7.

co w tym dziwnego, 10 lat temu miałem większą sprzedaż ilościową dziennie a co dopiero teraz jak duzo więcej ludzi korzysta z netu

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bori79 w Leszcza branży to niemożliwe - znam tę branżę jak własne kieszenie ;) jak się sprzedaje jakieś pendrajwy chińskie za 1zł to jest do wykonania, ale nie przy pufach ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności