Skocz do zawartości

Koleja kura znosząca złote jajka


AbuDabi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie patrzę a tu kolejna na allegro sprzedaż serwisu gdzie w info zarobki na poziomie 800-2000 zł.

Z przedstawionych zrzutów i ruchu jaki jest można miesięcznie te 60 € zgarnąć z Adsense, ale to 200 zł a gdzie reszta 1800 zł z Tradedoubler? Chyba jednorazowa akcja.

I kolejny ten sam tekst brak czasu, nowy projekt, a złota kur na sprzedaż.

https://allegro.pl/androidapps-pl-pr3-fb-9-tys-forum-52-tys-i3796796783.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuja mnie takie sprawy na sprzedazy internetowo-bazarowej. Kiedys kupilem taki biznes ale all bylo tylko jako forma ogloszenia i przejrzenia oferty (ja ze sprzedawca mam wspolnych znajomych). Ten interes ze znajomym uwazam za udany, inne sprzedaze z all sa zawsze w niskiej cenie ale zawsze jest to "ale"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulega blejk na bank ma podobnie w swoich katach.. aż dziw, że ich nie sprzedaje ;P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by bylo spytac beerbanta albo zgreda :P

O co ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleja to nie kura znosząca złote jajka, polska koleja to deficytowa koleja ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności