Skocz do zawartości

Co pod choinke dla dziewczynki 3 lata?


dominator1

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jestem wujkiem mam ten problem co kupić pod choinkę. Dodam, że właściwie to lalki, misie , tablety, wszystko ma. Więc problem jest wybrać coś ciekawego aby sie to dziecko pobawiło chociaż kilka dni... Taka rzeczywistość ,dzieci maja wszystko. Myślałem nad konsolą Wii ale nowa jest trochę za droga , znów używana to trochę głupio dawać coś co może się popsuć z tydzień . Może macie jakieś ciekawe propozycje ?Gdyby to był chłopak nie miał bym takiego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz każdy kupuje zabawki edukacyjne, sam mam ten problem, nie wiem co kupić bo tyle tego jest na rynku... Chyba postawię na muzykę ;)

@ZabawkiEdukacyjne_pl

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lalki, misie , tablety

Co za czasy... :D

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braciszka :) No ewentualnie dwóch :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lalki, misie , tablety, wszystko ma

no to ferrari.. już nic innego nie będzie ok.. tylko co wtedy na 18..

/świat stanął na głowie/

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ferrari..

Ferari łatwo się jara w razie bum, nie kupił bym nikomu na kim mi zależy. Klocki to fajny pomysł ale dla chłopaka, trop z zabawkami edukacyjnymi bardzo dobry. Najłatwiej coś wybrać jeśli się z dzieckiem spędza trochę czasu. Okazjonalny wujek może mieć probem ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikoś, wiesz.. to może jakieś Lambo...

a tak na poważnie, jako tato 3-latki podpowiem, że takie wielkie puzzle z bajkowym motywem będą dobre - oczywiście duże nie znaczy dużej ilości klocków a ich wielkość ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności