Skocz do zawartości

Co pod choinke dla dziewczynki 3 lata?


dominator1

Rekomendowane odpowiedzi

Może macie jakieś ciekawe propozycje ?

Katalogowanie lub multikody do znanej i oflagowanej grupy.

to kapitalny przykład zboczenia zawodowego ;)

a co do prezentu to ja osobiście nie jestem zwolennikiem tego by 3-latki już bawiły się tabletami itp. lepiej coś klasycznego, a jeśli już to np. jakaś lalka wypasiona- czegoś takiego jest masa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak to jest. Rodzina spora dzieci mało to mała ma wszystko.

"puzzle z bajkowym motywem" ma tego pełno , układa lubi.

zestaw1.jpgPodobne kupiłem jej rok temu

"Większość dziewczynek w tym wieku lubi malować" do malowania tez coś tam ma. Za to rodzice nie lubią malować ścian :D

"Katalogowanie lub multikody" nie powiem, dobre dobre :P

"My Little Pony" Ma w wielu postaciach, puzzle, pościel, ciuchy zabawki...

"Braciszka :) No ewentualnie dwóch :D" Tego nie jestem wstanie załatwić :)

"Fajna jest tablica do rysowania/pisania" ma

"Jakaś planszówka taka by mogła grać z rodzicami" to akurat dobry pomysł czegoś takiego niema a widziałem taki karton z wszystkimi szachami, warcabami i chińczykami w jednym.

Technologia to zło, wszyscy to wiedzą. Ale dzieci same się pchają do telefonów i laptopów. Takie 3 letnie dziecko potrafi dość biegle obsługiwać androida w tym proste gierki. Podstawy windows 7 , w tym włączyć firefoxa i gre online .

Ale jak macie pomysły to piszcie. Oczywiście mogę iść kupić lale. Jednak chcę coś fajnego i oryginalnego abym kojarzył się z extra wujkiem . Mój wujek mnie nie rozpieszczał. Pamiętam , że raz dał mi akordeon :| Cholera wie skąd on to wziął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kapitalny przykład zboczenia zawodowego

Jestem daleki od zboczenia a tym bardziej od kupowania multikodów.

Autor pytania chce uzyskać odpowiedź od pozycjonerów, co kupić 3 letniej dziewczynce. :olaboga: Sorry, ale wymiękam. Wolę pytania typu: jakiego koloru nosisz skarpetki.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie które osoby mają tu dzieci lub rodzine

Pewnie tak.

Ty też masz, żonę, matkę, siostrę, szwagierkę, ciocię, babcię, kochankę lub sąsiadkę, której możesz się zapytać. One będą wiedziały lepiej od pozycjonerów. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kapitalny przykład zboczenia zawodowego

Jestem daleki od zboczenia a tym bardziej od kupowania multikodów.

Autor pytania chce uzyskać odpowiedź od pozycjonerów, co kupić 3 letniej dziewczynce. :olaboga: Sorry, ale wymiękam. Wolę pytania typu: jakiego koloru nosisz skarpetki.

wydaje mi się że temat w stylu skarpetki dla pozycjonera, też gdzieś się pojawiał, albo coś podobnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności