Skocz do zawartości

Czego internauci szukali w Google w 2013 roku


Kapitan Seo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak całkiem przypadkiem znalazłem...

Czego internauci szukali w Google w 2013 roku

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Anna Grodzka

hahaha, a muzycy to już w ogóle padaka ;)

Najczęściej chcieliśmy znaleźć odpowiedź na pytanie "jak…?":

1. zrobić lukier :D - z mąki ?;)

Dobra, nikt mnie nie szukał to idę spać ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze dla mnie jest "jak dostać gorączki" ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta kategoria celebryci/sportsmeni. Ewa Chodakowska zyskała taką popularność zapewne dlatego, że duża część tych wywołań miała miejsce podczas szukania jej ćwiczeń na youtube, a to trochę inny worek niż "polskie czerwone dywany".

Zapraszam do skorzystania z darmowej reklamy w Internecie i dodawania ogłoszeń biznesowych w portalu biznesowym solidnypartner.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy "usunąć konto na fb" wpisywali Ci co chcieli je usunąć czy Ci co zakładali i bali się, że nie będzie odwrotu

Nie zauważyłem zjawiska znikania znajomych. Podejrzewam, że to ofiary facebookowego phishingu. Albo coś takiego: https://tenstan.pl//data/201311/6738-287f6ec8c9e27fe6da18f8d9ec80d5b3.gif Dziwi mnie taka popularność tej frazy, słabo zagospodarowana jak na taką ilość zapytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie zauważyłem migracji w moim otoczeniu z Facebooka, ale może to dlatego, że jest to trudne. Fraza jest popularna bo informacje o tym na fb nie są podane przystępnie, a nawet potrafią wprowadzić w błąd - o ile pamiętam, jest na przykład opcja zawieszenia konta zamiast usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności