Skocz do zawartości

Brawo dziewczyny ;)


Herkules

Rekomendowane odpowiedzi

Jest gro ludzi na forum którzy się upierają że płacenie pozycjonerowi za wyniki w serpach jest nieuczciwe bo wszystko zależy od google a pozycjoner swoje i tak musi zrobic. Piłkarze nożni tez się tak tłumaczą i nawet jak nie wejdą do mistrzostw 3 bańki zgarną. Na obronę swojej tezy mają znany frazes "piłka jest okrągła" . Z jednej strony cieszy mnie że za "drobne" inwestowane w piłkarki ręczne mogę być dumny że jestem Polakiem a za "grube' pompowane w piłkę nożna jest efekt wręcz odwrotny. Zresztą podobnie jest z olimpijczykami i paraolimpijczykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze nożni tez się tak tłumaczą i nawet jak nie wejdą do mistrzostw 3 bańki zgarną. Na obronę swojej tezy mają znany frazes "piłka jest okrągła" .

Piłka jest tak samo okrągła dla lalusiów w żelu, jak i dla ambitnych dziewczyn, co to wiedzą, jak za orzełka na piersi walczyć.

Piłki nożnej naszej repry nie oglądam od dawna (mniej więcej od czasów Krzynówka i Kałużnego), ale na takie emocje, jak w wykonaniu tych dziewczyn, to czekałem od meczy naszych panów szczypiorniaków z Norwegią i bramką "rzutem na taśmę" w ostatnich sekundach kilka lat temu, za starych, dobrych czasów Wenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz pamiętajmy, że ich "porażka" jest tak naprawdę sukcesem i, że aktualny wynik jest spełnieniem marzeń w porównaniu z oczekiwaniami przed mistrzostwami :)

Zapraszam do skorzystania z darmowej reklamy w Internecie i dodawania ogłoszeń biznesowych w portalu biznesowym solidnypartner.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście żałuje że choć brązowego medalu nie zdobyły bo za tydzień dwa będziemy o tym pamiętać, a za rok to nie będzie śladu, a sukces uważam jest spory

oby pociągnął on rzesze chętnych dziewczyn do trenowania tego sportu bo z tym ostatnio bardzo słabo wśród dzieci

rewelacyjne Balustrady Poznań

1_tanie_domeny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności