Skocz do zawartości

Mailing z PiO, a Roundcube.


zonic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogą administrację,

moglibyście spróbować rozwiązać problem odczytywania mailów wysyłanych za pośrednictwem tego forum na roundcube? Niestety, ale jest biała karta. Powód leży gdzieś po stronie IPB.

Wszelkie powiadomienia, czy informacje prasowe/reklamowe omijają użytkowników z takim klientem poczty ;)

Dołącz do społeczności polskich web developerów i designerówZOSTAŃ WEB NINJA
Nowe forum modowe | hydraulik kutno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie powiadomienia, czy informacje prasowe/reklamowe omijają użytkowników z takim klientem poczty

Nie ma czego żałować. Nic ciekawego ;)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wręcz zaczyna denerwować ogrom wysyłanych maili, to przypomina mi spam.

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie powiadomienia, czy informacje prasowe/reklamowe omijają użytkowników z takim klientem poczty

Nie ma czego żałować. Nic ciekawego ;)

Bardziej mnie obchodzą wiadomości typu "Nowa odpowiedź w temacie XXX". Wchodzę, a tam pusto :) Muszę zaglądać do kodu źródłowego maila, żeby linka znaleźć. Trochę to męczące.

Ten problem został rozwiązany w najnowszym IPB, ale widzę, że tutaj admini nie dbają o coś takiego jak aktualizacje ;)

Dołącz do społeczności polskich web developerów i designerówZOSTAŃ WEB NINJA
Nowe forum modowe | hydraulik kutno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zonic: dzięki za informację, aktualizacja do najnowszej wersji IPB już się nie długo pojawi i problem powinien być rozwiązany.

Super :) Planuję tu trochę zabawić, ale nie wytrzymałbym długo bez tych powiadomień.

Pzdr.

Dołącz do społeczności polskich web developerów i designerówZOSTAŃ WEB NINJA
Nowe forum modowe | hydraulik kutno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrzegorzSz. - za 3 linki z podpisu się opłaca ;)

No wiadomo, spamu dostaje każdy na maila pewnie sporo i każdy się pewnie przyzwyczaił, zawsze można też usunąć konto na PiO i po problemie (chyba;) ). Jednak z innych for (gdzie też mam sygnaturki) żadnych "super ofert" co chwilę nie dostaję... a tutaj na PiO to jest masakra....

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych "super ofert" co chwilę nie dostaję... a tutaj na PiO to jest masakra

bo to jest forum "biznesowe" :D

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przeczytał jeden taki mail, to byś wiedział jak go wyłączyć. Nikt nie zmusza do czytania.

No właśnie tak daleko aż nie doszedłem by je czytać, ale dzięki za cynk.

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, spamu dostaje każdy na maila pewnie sporo i każdy się pewnie przyzwyczaił,

Ja nie dostaję nic i jestem z tego zadowolony

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu. Ale jak zajmujesz się choć trochę seo, to warto zostawić. Czasem fajne oferty przychodzą (np. ode mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie e-mail na taki, którego nie odbierasz i po problemie.

A swoją drogą "spam" z PiO to jedyny spam jaki czytam, czasem przychodzi coś ciekawego.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności