Skocz do zawartości

Mailing z PiO, a Roundcube.


zonic

Rekomendowane odpowiedzi

No wiadomo, spamu dostaje każdy na maila pewnie sporo i każdy się pewnie przyzwyczaił,

Ja nie dostaję nic i jestem z tego zadowolony

Jak to robisz? Zakładając, że mail nie jest znany tylko najbliższym. Skoro miałeś Panią wyłącznie do parzenia kawy to może teraz awansowała i czyści Twoje skrzynki mailowe?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czesto z roundcube'a korzystam i przyznam ze to nieco uciążliwe, także również czekam na update :)

A co do tego wielkiego i szumnego spamu wystarczy wejsc w ustawienia, wylaczyc powiadomienia i przestać płakać .

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czesto z roundcube'a korzystam i przyznam ze to nieco uciążliwe, także również czekam na update :)

A co do tego wielkiego i szumnego spamu wystarczy wejsc w ustawienia, wylaczyc powiadomienia i przestać płakać .

Oóglnie jest taka kwestia, że można to poprawić bez update. Ale jeśli na update nie trzeba będzie czekać miesiącami to spoko :)

Dołącz do społeczności polskich web developerów i designerówZOSTAŃ WEB NINJA
Nowe forum modowe | hydraulik kutno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to robisz?

Przyznam, że nie wiem. Konto pocztowe mam na yahoo.com. Nie konfigurowałem specjalnie skrzynki gdyż konto jest tylko i wyłącznie dla PiO. Na forum też nic nie robiłem, standardowe ustawienia poczty. Przychodzą jednak powiadominia na e-mail o PM, czyli działa. Reklam nie dostaję i dobrze.

PS. Mam też Panią do sprzątania z Ukrainy.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zonic, jak wiesz jak poprawić to chętnie posłuchamy

Znaczy problem ten jest opisany na oficjalnym forum IPS. Są nawet łatki wydane przez użytkowników. Niemniej oficjalna poprawka w najnowszej wersji jest moim zdaniem pewniejszym rozwiązaniem.

Dołącz do społeczności polskich web developerów i designerówZOSTAŃ WEB NINJA
Nowe forum modowe | hydraulik kutno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja dostaje oferty i siedząc w tej branży, a bardziej zajmując się SEO dla własnych potrzeb uważam, że całkiem spoko jest dostać ciekawą propozycję... szczególnie jak trafiają się rabaty 40-50% low price...

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności