Skocz do zawartości

Zgadzacie się z tą opinią ?


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

a możesz mi wymienić chociaż jeden racjonalny powód dlaczego mam pracować prawie po kosztach?

Jasne, wymienię nawet dwa.

Pasja, hobby...

Tak ale nie do końca tak samo jak nie do końca jest jakość

Przyjdź do mnie to walnę dla Ciebie cenę z kosmosu, będziesz zadowolony? :)

W naszym kraju jest moda na szybki i łatwy zarobek. Złapać klienta i zaoferować najwyższą cenę, gdyż to cena jest wyznacznikiem moich umiejętności. Bzdura.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jasne, wymienię nawet dwa.

Pasja, hobby...

Zgadza się, na początku przynajmniej, potem trzeba wybierać pomiędzy hobby a "utrzymaniem" się

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, na początku przynajmniej, potem trzeba wybierać pomiędzy hobby a "utrzymaniem" się

Ludzie pracujący dla pasji z pasją, zazwyczaj utrzymują się z innych źródeł bardziej dochodowych.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pracujący dla pasji z pasją

W takich przypadkach najbardziej pasuje "wolontariat" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dlatego, że tak naprawdę mamy nie sprecyzowaną "usługę" dochodzi do obustronnych wałków i taka jest prawda , z jednej strony klient jest robiony w bambuko a z drugiej "pozycjoner" czy "seowiec" czasami też . Dla mnie jasnym jest, że przyczyna tkwi tylko i wyłącznie w specyfice usługi i braku edukacji obu stron.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jasnym jest, że przyczyna tkwi tylko i wyłącznie w specyfice usługi i braku edukacji obu stron.

Problem tkwi w tym, że zawód pozycjoner jest w miarę nowym zawodem. Dlatego każdy kto uważa się za pozycjonera zaczyna świadczyć usługi. Jednak to nie jest tak. W pierwszej kolejności należy zdobyć duże doświadczenie a następnie świadczyć usługi innym. Ja jestem w branży ponad 10 lat, ale nigdy nie nazwę się ekspertem pomimo, iż mam spore doświadczenie i osiągnięte sukcesy w pozycjonowaniu.

Z czasem branża okrzepnie, pseudo petycjonerzy wypadną z gry. Trzeba po prostu przeczekać.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem branża okrzepnie, pseudo petycjonerzy wypadną z gry

Wątpię, słabi mechanicy samochodowi dalej działają a branża ma dużo dłuższą historię.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że zniknięcie ofert katalogowania z Allegro ma być ostatnim znakiem końca świata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie to czytałem, ale nie chciałem zdradzać, kiedy...

Więc jeśli ktoś się zastanawia, jaką zwierzęca nazwę będzie mieć następna aktualizacja algorytmu Google, spieszę z informacją:

krwawą ucztę urządzi sobie Fenris, spuszczony z łańcucha wilk - zabójca

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności