Skocz do zawartości

Nowa waluta czy kolejna bańka mydlana


zoozool

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kolega też zaryzykował, i po 52 dniach małżeństwa wniósł sprawę o rozwód ;)

Jest "gorąco" panowie, są święta nie wierzcie w "Słońce Peru " ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kopię dalej

Uważaj, bo (znając życie) znajdzie się jakiś życzliwy i będziesz musiał zapłacić podatek od kopalin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile mogli zarobić ci

To oczywiście zależy od tego ile zainwestowali, trzeba na początku było mieć sporo odwagi i wyczucia aby w to inwestować duże.pieniądze.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musieli inwestować, tylko wykorzystać swoje komputery do kopania tychże coinów, o ile mieli mocny GPU, to ich portfele mogą być całkiem potężne. Inwestować można teraz, jeżeli kogoś interesuje wrzucanie pieniędzy w coś tak niestabilnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan: nie rozumiesz w ogóle zasad działania kryptowaluty. Nikt jej nie rozdaje za darmo. Złoto też sobie możesz "za darmo" wykopać, jak masz odpowiednie miejsce i narzędzia. W przypadku kryptowalut wystarczy mocny komputer z dobrą kartą graficzną i "wykopujesz" je w ten sposób.

Wojciech: raczej nie, ale specjalistą nie jestem. Z tego co wiem te mniej popularne waluty można kupić za BTC czy LTC na giełdach - te dwie waluty (pierwszą na pewno) kupisz w kantorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności