Skocz do zawartości

Przestraszyłem się nie na żarty ...


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Powiem tylko tyle, że tego dnia nie zapomnicie do końca życia...

Leżę, ogladam "Popioły" Wajdy i otwarłem butelkę wina a przed wieczorem nigdy mi sie to nie zdarza. Może nabyłem takie prawo bo miałem 20 dni ciągłej pracy bez wolnego dnia? Ciekaw jestem czy dzień będzie nadwyczajny czy tylko głowa mnie rozboli?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladam "Popioły" Wajdy

Tak naprawdę to jeszcze dzień się nie zaczął, a Ty korzystasz z telewizora i komputera :) Chyba nie zrozumiałeś założeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważyłem się. Właśnie wróciłem ze sklepu z karpiem.

haha u nas na rynku stali ekolodzy, "Wyrzuć karpia do rzeki, lub zabij humanitarnie" ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha u nas na rynku stali ekolodzy, "Wyrzuć karpia do rzeki, lub zabij humanitarnie"

Gdyby wiedzieli ile ryb złowiłem i wszamałem. Lepsi są wędkarze hołdujący zasadzie C&R "złów i wypuść", jak czytam ich opinie, to są gotowi pobić człowieka za to że zabiera ryby z łowiska. Ja hołduje zasadzie - jak już łapiesz, to zjedz :) Stosuję ją też do karpi z supermarketu. Muszę reaktywować wędkarskie pasje.

Na odcięciu od bodźców zewnętrznych polega idea karceru. Co do eksperymentu, wielokrotnie spędzałem w ciszy, samotnie nocki na rybach, jakoś mi nie utkwiły w pamięci :P

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, gdybym miał osiem godzin wolnego czasu, bez konieczności włączania komputera czy komórki, to nie wychodziłbym z łóżka obłożonego książkami albo szkicownikiem. Ale niestety, takie rzeczy tylko w czasie urlopu i tylko w Bieszczadach :-)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko skończony debil nie jest w stanie wytrzymać 8 godzin bez telewizji, internetu czy komputera, czyli niemalże całe obecnie gimnazjalne społeczeństwo

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, "Wyrzuć karpia do rzeki, lub zabij humanitarnie

Nie ma morderstwa czy zabòjstwa humanitarnego.

Moje karpie były już uśmiercone. Nie mam karpiej krwi na rękach. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódeczka, wiosłowanie, spinningowanie, dobija się do brzegu, wyciąga wałówkę, rozpala małe ognisko, wałówkę się piecze, szamie się, myk z powrotem na łódkę i mija nawet tak z 10 godzin ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dybym miał osiem godzin wolnego czasu, bez konieczności włączania komputera czy komórki, to nie wychodziłbym z łóżka obłożonego książkami albo szkicownikiem.

ja bym nie wychodził jak bym był obłożony pięknymi młodymi nagimi paniami, ale ja to jakiś nienormalny jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie wychodził jak bym był obłożony pięknymi młodymi nagimi paniami,

Po jakimś czasie to się robi nudne , uwierz mi ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności