Skocz do zawartości

Przestraszyłem się nie na żarty ...


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem po 30-ce to nie muszę

Ty tak twierdzisz.

ja bym nie wychodził jak bym był obłożony pięknymi młodymi nagimi paniami

One po kilku dniach napewno by tego nie potwierdziły, nawet gdybyś miał 18 lat.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie tyle nudne co bezcelowe

Może dla Ciebie ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty i po gierojstwie

Podobno średnia to 11 minut, ale patrząc na sapanie młodzieńców wspinajacych się na 4te piętro to szczerze mówiąc zaczynam wątpić :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto ma dłuższego, znaczy się dłużej może?

Ja jestem po 30-ce

W tym wieku natura każe płodzić drugi miot z nową partnerką, bo pierwszy powinien być odchowany ;) Stąd wzrost libido i kryzys wieku średniego.

A po odchowaniu, wychowywać wnuki. Już daleko odeszliśmy od instynktów naszych przodków, co nie znaczy, że w nas nich nie ma.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ciekawych dyskusji doszliście od tematu nastolatków :D

W badaniu nie chodziło o odosobnienie od ludzi tylko od mediów i ludzi. Te dzieci bez ludzi świetnie by się bawiły ( jak zawsze ) ale bez mediów im waliło na dekiel.

No ok, ale oni przez komputer itp. kontaktują się ze znajomymi i dzielą wrażeniami na portalach społecznościowych więc od swoich znajomych przede wszystkim.

Zapraszam do skorzystania z darmowej reklamy w Internecie i dodawania ogłoszeń biznesowych w portalu biznesowym solidnypartner.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności