Skocz do zawartości

Przestraszyłem się nie na żarty ...


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Szlaf, prowadzę małą działalność rzemieślniczą więc na urlop zawieszam przysłowiową kłódkę (info na stronie) i mam święty spokój. Kiedyś tego nie robiłem i wisiałem cały urlop na słuchawce. Teraz wyłączam telefon na dwa tygodnie. Piękne uczucie gdy nie trzeba nasłuchiwać w knajpie czy na plaży czy to czasami nie mój dzwonek atakuje ;)

W przypadku większych firm to nie jest już takie proste.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Intru, jaką książkę czytałeś? Jak latarka czołówka (fajny wynalazek swoją drogą, często korzystam) to pewnie coś o jaskiniach, grotołazach ;)

Latarka jakaś za 20 zł ze stacji benzynowej - pierwszy raz się przydała :D Książka - https://www.makbet.pl/artykul/1383/pamietniki-alberta-speera Trochę momentami przynudnawa i mocno stronnicza ale pokazuje całą historię od drugiej strony - ciekawe źródło informacji :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności