Skocz do zawartości

[Współpraca] Grafik / programista PHP


BlackqPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem założycielem katalogu firm dostępnego pod adresem

 https://firmanaplus.pl 

Katalog istnieje od lipca 2013 roku, jak dotychczas z katalogiem radziłem sobie sam. Skrypt został napisany przez mojego znajomego, jednak nie mogę na nim obecnie polegać, a sam nie zajmuje się PHP, przez co strona stanęła w miejscu i się nie rozwija. Chce jak najszybciej wprowadzić moje pomysły i zacząć działać. Do tego potrzebuje grafika oraz programistę PHP.

Grafik - jego zadaniem będzie stworzeniu nowego szablonu katalogu oraz przygotowanie materiałów graficznych, które będą wykorzystywane w celach reklamowych.

Programista PHP - jako że skrypt jest napisany w Yii Framework, potrzebuje osoby która zna ten framework, no chyba że ktoś chce przenieść skrypt na inny framework. Mile widziane również osoby które uatrakcyjnią stronę w javascripty, jquery, ajaxa? :)

Poszukuje ludzi którzy chcą coś zrobić dla siebie, a nie dla pieniędzy. Pieniądze przychodzą po jakimś czasie, gdy widać efekty. Zależy mi na osobach dla których tworzenie takich rzeczy jest pasją. Osoby które się zgłoszą będą razem zemną pracować przy rozwoju katalogu firm. Za swoją pracę oczywiście otrzymają odpowiednie wynagrodzenie, oraz zyski jakie będzie generowała strona, będą dzielone: programista PHP 40%, grafik 35%. Możliwość podpisania umowy.

Jeśli chcesz dołączyć do ekipy katalogu firm

https://firmanaplus.pl

, skontaktuj się zemną przez forum lub na e-mail kontakt@firmanaplus.pl

Dzięki za zapoznanie się i liczę, że kogoś zainteresuje moja propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności