Skocz do zawartości

Forex - da się jeszcze zarobic ?


unnamed

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel zaproponował mi współpracę - jakaś stronka o forexie . W ogóle się na tym nie znam a opinie z google to Wy tworzycie tak że nie ma sensu szukać. Można jeszcze na tym zarobić? Chodzi mi o stronkę z jakimś PP albo adsens . nie wiem czy sie pchać w coś takiego za kilka zł miesięcznie czy może to są większe kwoty .Teoretykom dziękuję za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kilka zł raczej nie warto :)

Silna konkurencja, bo zyski wysokie.

Ogólnie czy warto ? Masz chęć, czas i jednak trochę więcej niż kilka zł to tak. Ale napisałeś, że się nie znasz, a bez dobrego contentu i długofalowej strategii będzie ciężko. Jak we wszystkim.

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pomoc. :)

Masz chęć, czas i jednak trochę więcej niż kilka zł to tak

mam trochę czasu i chęć, kilka domen, kilka hostingów i tyle :) Ani grosza w to nie chce włożyć więcej :). I mam 4 stronki śmigające w razie czego będa do linkowania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijajcie się z chłopaka

Dzięki :) Nie musisz mnie bronić. Cel jaki chciałem osiągnąć tym postem - osiągnąłem .

to milczenie jest najlepsza odpowiedzią

lepsze to niż ma się męczyć bez sensu i tracić czas

czemu bez senzu ? nawet jam mi nie wyjdzie to jakiegoś doświadczenia nabiorę :) Dlatego kilka domen i różny sposób linkowania itp ... Ja mam swój zawód w którym jestem dobry i chcę się nauczyć czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na foreksie można bardzo dużo zarobić, sam w to teraz trochę inwestuję (i w inwestycje i w strony o foreksie) i też obsługujemy jednego z krajowych brokerów w firmie.

Problem w tym, że trzeba naprawdę dużo czasu poświęcać na analitykę tego co konwertuje, bo niestety śmieciowy ruch zbierany po frazach typu "kurs euro" pozwoli zarobić tyle co na stronie z grami online.

Drugi problem to to, że praktycznie nie ma szans znaleźć copywriterów, którzy mają wiedzę o foreksie na tyle wystarczającą, żeby stworzyć coś wartościowego, a nie zwykłe MFA, a jeśli już się trafi kogoś dobrego, to działa w drugą stronę i koszty rozwoju serwisu przerastają zyski.

Także na początek przygotuj się na dużo poświęconego czasu i konieczności wpakowania dużej ilości gotówki, inaczej stawiam, że szybko Ci się znudzi :) Ruch też się ciężko zbiera, bo brokerzy i portale finansowe w wielu dziedzinach są nie do przebicia.

Szczerze mówiąc to są ogólnie łatwiejsze nisze do zagospodarowania. W Polsce na szczęście nadal jest model "patrzę co inni robią i próbuję robić to co inni" a nie "o tego jeszcze nie ma, a można na tym sporo zarobić".

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności