Skocz do zawartości

Forex - da się jeszcze zarobic ?


unnamed

Rekomendowane odpowiedzi

Forex to (stosunkowo) kijowa tematyka z racji że o forexie, kursach walut zbyt wiele napisać się nie da np w porównaniu z GPW. Jakiś polityk powie coś nie tak jak trzeba i to może szarpnąć kursem danej waluty. Dużo więcej można napisać o akcjach, kontraktach na indeksy itp. Można też spróbować połapać ruch z tematycznych for internetowych. Ludzie inwestujący w akcje lubią czytać i czytają dużo więcej niż ludzie inwestujący w waluty. Problem oczywiście będzie z contentem - o wartościowy jest ciężko i nikt takiego nie będzie pisał w cenie preclowej - tu trzeba sporo rozeznania w temacie, aby czytający nie wyśmiali tego co napiszesz.

Co do możliwości zarobkowych - forex, akcje to jedne z najwyższych CPC w branży, a oprocentowanie lokat nie jest wysokie przez co więcej osób będzie szukało alternatywnych możliwości pomnażania gotówki.

P.S. Większość osób siedzących w branży forex/gpw wie doskonale jakich treści szuka - zrobisz syf - każdy stronę szybko zamknie. Stworzysz bloga na którym regularnie będziesz publikował ciekawe wpisy - wiele osób będzie odwiedzało Twojego bloga regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystki pomysły, rady i opinie. Jak juz pisałem nie zamierzam wsadzć w tą ( te ) strony ani złotówki. Jak coś z tego będzie to będę się pchał dalej, jak nic to zostanie zaplecze które kiedyś do czegoś może się przyda :). Co do walki z nieczystą konkurencją - cóż - nie ma co ukrywać że też linki które będą do mojej strony nie całkiem będą naturalne ale o walce z swlami, blastami i innymi można bardzo wiele poczytać i zaobserwować jak to robią inni. Ten temat jest jakby "omijany" na PIO i wszyscy wiemy dlaczego ;). Nie nastawiam się na stworzenie strony która zrobi ze mnie bogacza w ciągu kilku tygodni czy miesięcy ani takiej która pozwoli mi na wymianę mojego 15-to letniego punciaka na nowszą furę ale na zdobycie jakiejś wiedzy która może kiedyż zaowocuje ... .Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności