Skocz do zawartości

Orange (TPSA) standardowo jak co roku ma dla mnie niespodziankę! Tym razem...


msiedlecky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co roku na święta przedłużam neostradę. Co rok TPSA/Orange zaskakuje czymś nowym. Rok temu modem na sile wepchneli którego oczywiście nie zamawiałem + jakieś pakiety bezpieczeństwa które oczywiście też nie zamawiałem. Wszystko oczywiście płatne.

W tym roku profesjonaliści moje zamówienie potraktowali naprawde indywidualnie. Kurier jedzie do mnie juz... ponad miesiąc :) W trakcjie oczywiście standardowe dzwonienie do studentów lub bezmuzgów na infolinii, ile to osób miało się kontaktować "nastepnego" dnia ze mna.. ho ho... :)

Przy okazji nawet wybrałem się do salonu gdzie dowiedziałem się, że zamówienie zostało złożone, Pani opiekująca się moim zamówieniem (jest chyba jakiś przydział do konkretnej osoby?).. no cóż Pani która widnieje z opieka mojego zamówienia jest na zwolnieniu :) Nie wiadomo kiedy wróci, mam czekac bo.. STANDARDOWO: NIC NIE DA SIĘ Z TYM ZROBIĆ!

Czy tylko ja MAM ZAWSZEEEE problem z tą firmą?

ręce opadaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. no nawet o tym nie pomyslałem :/ Z moim szczęściem to nic nie wiadomo :(

Pani poszła na zwolnienie itp... co za problem, żeby ktoś kto aktualnie pracuje (nie jest na zwolnieniu czy "coś") zajął się sprawą? Najgorsze jest to, że gdy pojawi się jakiś problem w orange to klient ma wrażenie, że nawet balany problem jest nie do rozwiązania, gdyż nazwijmy to: "czynnik X" wskazuje jednoznacznie: "MAMY CIĘ TAK GŁĘBOKO..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja mam na odwrót. Nigdy z TP/Orange nie miałem problemów przy przedłużaniu umowy na infolinii.

Fakt, raz zapomnieli wysłać jakiś tam gadżet. Przy kolejnym przedłużaniu nadrobili stratę.

;-)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu ja się od nich wyniosłem 5 lat temu.

Pracowałem kiedyś dla spółki, która była ich podwykonawcą - jak by nie "to" drobnym druczkiem o poufności to mógł bym książkę napisać, a uwież mi że była by gruba i ciekawa :D

Wynieś się do Neti albo innego Dialoga i będziesz miał po kłopocie. W Neti mam już umowę na czas niekreślony 3 lata, nic nie odnawiam, zero zawracania d**y, a co ciekawsze jest taniej na tych starych warunkach jak na nowych, ostatnio mi nawet jakiś dodatkowy rabat przydzieli 10 zeta miesięcznie, nie wiem czym sobie zaslużyłem, ale nie wnikam, ważne że jest jeszcze taniej :D

A te "prezenty" co TP daje przy przedłużaniu umowy to sam wiesz ile są warte.... w buty se można wsadzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności