Skocz do zawartości

Postanowienia


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo.

Zbliżamy się do kresu kolejnego roku, już za kilkanaście godzin powitamy kolejny rok, pełen marzeń, nadziei oraz wyznaczonych celów. Większość z nas postanawia czegoś dokonać w nadchodzącym roku, wyznaczając sobie priorytetowe cele do zrealizowania. Jak to u Was wygląda? Macie jakieś postanowienia w tym kierunku?

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@up, trochę czasu jeszcze zostało do nauki. Jak również na to by napisać więcej interesujących postów na PiO ;)

Siciliano, zaskoczyłeś mnie, zapomniałem o tym by coś postanowić na Nowy Rok. A zawsze coś tam miałem, inna sprawa rzadko wychodziło. A jak u Ciebie, co postanowiłeś?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikonem na pierwszym miejscu stawiam stracenie trochę wagi, głównie ze względów zdrowotnych, gdy wiem, że przez kilka długich tygodni będę przykuty do łóżka. Fajnie byłoby też wdrożyć w życie swoje plany dot. edukowania społeczeństwa.Muszę też popracować sporo nad sobą, by mieć więcej siły by próbować zmieniać świat na lepsze. Ogólnie rzecz biorąc do każdego kolejnego dnia powinniśmy podchodzić wyjątkowo. Nie wiemy co nam kolejne godziny przyniosą, jak to co się wydarzy za kwadrans, za godzinę - wpłynie na nasze życie.Nazbyt przyzwyczajeni jesteśmy do wartości materialnych i to też chcę chociażby w swoim otoczeniu zmienić. Zaczynając od siebie, chcę pokazać innym, że świat nie musi mienić się odcieniami szarości.Naiwnością jest myślenie, że zbawię świat. Nie mam takiej mocy, ale mogę wpłynąć na tych, którzy są przy mnie. Kto wie, może ktoś/coś mnie wreszcie nakłoni, bym dokończył swoją powieść...

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wagą też mam problem - około 100 kg przy około 185 wzrostu. Co do diet nie mam przekonania, pomaga ograniczenie jedzenia chociaż o 1/4 i ruch. Jakiś czas temu jeżdziłem sporo na rowerze ale pracuję fizycznie i nie chce mi się ;)

Co do zmiany Świata wokół idea piękna ale na ogół pozostaje ona właśnie ideą. Można trochę zmienić ludzi z którymi się styka za pomocą przykładu i wytrwałości. Ludzie nie lubią zmian i odmienności więc trzeba być ostrożnym ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie nawet głosować na Postanowienie Noworoczne ;)

https://www.postanowi...suggestions.php

ed.

To jest chyba najlepsze - "Nie będę głosował na Tuska" :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kuleje organizacja czasu -> pracy mam coraz więcej a czasu coraz mniej więc temat zrobił się pilny :) po wstępnym rozpoznaniu tematu okazuje się że mam trochę złych nawyków więc "postanawiam" z tym coś zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby postanowienia miały sens, muszą być jednoznacznie mierzalne. Tylko wtedy można się ich trzymać i na koniec następnego roku podsumować.

Nic nie daje postanowienie "spełnię swoje marzenia", "będę się odchudzać", "ograniczę komputer" czy "zacznę uprawiać sport". Trzeba sobie jasno powiedzieć, jak mam zamiar to zrobić i dokładnie tego się trzymać, np. "pracuję przy komputerze 8h dziennie", "3 razy w tygodniu biegam po 1h". W przeciwnym razie wszystkie te postanowienia po nowym roku jakoś się rozmywają i sami nie wiemy, na czym właściwie miały polegać...

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Karlosky - true, true ; bez mierzenia nie sposób cokolwiek osiągnąć - zarówno w kwestiach prywatnych jak i zawodowych. Nauczyłem się, że na mnie skutecznie działają nawet proste wizualizacje - zwykły wykres X Y z bieżącymi wynikami wywieszony w miejscu, gdzie ktoś z zewnątrz ma do niego dostęp i może ocenić progres. Ostatecznie można wziąć do ręki telefon i pochwalić się rodzinie lub znajomym postanowieniem/zadaniem - chęć do wywiązania się z obietnicy jest znacznie większa, bo samego siebie można oszukiwać na tysiąc sposobów ;)

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym namyśle postanowiłem: żadnych postanowień na 2014. Mam tyle na głowie, że będę szczęśliwy gdy w całości dopłynę do 2015.

2013 prywatnie i zawodowo oceniam bardzo dobrze. Bez wchodzenia w szczegóły pomogło mi zrezygnowanie z pewnych obowiązków, ograniczenie liczby usług w firmie (węższa specjalizacja) a prywatnie przeprowadzka na wioskę, która skutkować będzie m.in. powiększeniem rodziny.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności