Skocz do zawartości

Postanowienia


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja mam 3 postanowienia

1. Przekonać moją "babeczkę", że czas się znowu rozmnożyć. Najlepiej, żeby pojawił się syn

2. Pewnie przeprowadzę się do Warszawy.

3. To jest dla mnie najważniejsze, a więc uwolnić się z tego pierdzielonego kieratu Google :) . Najgorsze jest to, że nie mam żadnych sensownych pomysłów jak zainwestować pieniądze, a ludzie którzy zostawiaja oferty na forach typu "Mam pomysł na biznes, szukam inwestora", tez w rzeczywistości pomysłów nie mają .

Daje sobie 2 lata na uniezależnienie od Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje postanowienia:

- więcej zdrowego jedzenia (mniej śmieciowego)

- więcej regularnego sportu

- mniej czytania śmieci w internecie, które w żaden sposób mnie nie rozwijają (w to niestety wliczam też PiO, bo zrobił się tu straszliwy śmietnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak Nikoś, nie mam większych postanowień ;) no może jedno - że z większą dozą wrócę do pasji chodzenia po górach i focenia ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do codziennej siłowni i będę się starał fajki rzucić :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę się starał fajki rzucić

to się akurat robi bez postanowienia noworocznego :) kilka razy rzucałem jako postanowienie noworoczne i nigdy nie wychodziło ;) bez postanowienia odnosi się sukces ;)

@Trotyl, ja i w chmurach chodzę ;) w chmurach, nocą, w śniegu ;) jak daleko masz? :) ja mam kawałek.. :/

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie palę 2 lata i kilka dni, po prostu zrób to

Nie paliłem już prawie rok i dooopa :(

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikonem kobieta już jest w ciąży czy dopiero na etapie planowania?

7 marca 2014 otwieramy ;)

Daje sobie 2 lata na uniezależnienie od Google

Odważnie ale słusznie.

ja jak Nikoś, nie mam większych postanowień ;) no może jedno - że z większą dozą wrócę do pasji chodzenia po górach i focenia ;)

Protestuję, ponieważ nie wstawiłeś linka do onych.

Wracam do codziennej siłowni i będę się starał fajki rzucić :P

Rzuciłem fajki razem z byłą w 2003. Fajki wróciy w 2008, była nie.

Postanawiam zerwać z seo.

Zawsze możesz żyć z noclegów. Jak Cię lokatorzy znajdą ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności