Skocz do zawartości

Postanowienia


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

Rzuciłem fajki razem z byłą w 2003. Fajki wróciy w 2008, była nie.

:D:P:) +pierdyliard ;)

Protestuję, ponieważ nie wstawiłeś linka do onych.

jak odświeżę sajta i galerie to się pochwalę :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Powodzenia ;) zwłaszcza z biurokracją ;)

nie wiem jak jest dziś, ale kiedyś do 10 metrów kwadratowych można było wybudować ziemianki bez pozwolenia ;)

Chata z gliny, fajna sprawa codziennie jadąc do roboty rzucam po drodze na takie oko ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia zwłaszcza z biurokracją

Dzięki, ale może się obejdzie bez większej biurokracji.

nie wiem jak jest dziś, ale kiedyś do 10 metrów kwadratowych można było wybudować ziemianki bez pozwolenia

Na terenach wiejskich można postawić budynek gospodarczy do 35 metrów na zgłoszenie, bez pozwolenia, myślę, że ziemianka się pod to załapie.

Chata z gliny, fajna sprawa codziennie jadąc do roboty rzucam po drodze na takie oko

To ma mieć przeznaczenie gospodarcze i myślę o czymś takim jak tu. Też się chce zmieścić w 35 m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu...Michał, jeśli faktycznie budzisz się z widokiem na połoniny lub dolinę Sanu, to zamieniam się w 100% zdrowej, nie polskiej zazdrości.

Jednak postanowiłem poczynić spóźnione postanowienie w związku z moja zazdrością - znaleźć czas, żeby sumarycznie spędzić miesiąc w górach w tym roku :)

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności