Skocz do zawartości

Postanowienia


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

@Siciliano: będzie fotorelacja z niejednej jeszcze budowy ;)

@pyzdera: ani połonin ani doliny Sanu nie ma, za to są pola lasy i dużo dzikiej zwierzyny ;)

Też z chęcią bym spędził trochę czasu w górach. Co roku mam takie plany, ale jakoś nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Michal - Ja próbuje rozwiązać problem uruchamiając portaliki na tematy górskie - trzeba jechać, fotografować, chodzić po szlakach :) a później kto wie...

Choć jak na razie - więcej dni w samochodzie niż na szlaku :)

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie stąd taki pomysł :) Teraz to już podchodzi pod hasło "robota", "rozwój", "działanie na przyszłość" :) itp. I z czystym sumieniem se mogę powiedzieć ze to już nie jest "strata czasu" a ja nie mam wakacji i jestem 100%-owym pracoholikiem :)

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku - rzucić fajki. Ale zrobiło się coś ciekawego - nie mogę palić od miesiąca - robi mi się niedobrze, bardzo. Palę już połowę mniej a papierosa wyrzucam w połowie - dobry znak, chyba się wreszcie uda rzucić :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zamierzam jeszcze bardziej przykładać się do treningów i zmienić system żywieniowy na zdrowszy ;p

od marca budzić się między 7:00 a 8:00 i godzinkę biegać i do domu do pracy wracać i wieczorami trening siłowy :)

he he he i chciałbym zmienić pozycję moich wszystkich klientów na TOP 1 (wiem wiem niewykonalne ale kto wie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli wdrażam postanowienia w życie :) Co prawda skusiłem się wczoraj na dobre zimne piwko, lecz na szczęście bez żadnych zapychaczy w stylu czipsów czy tym podobnych. Dzisiaj natomiast zapewniłem sobie trochę nadprogramowego ruchu :) Jest moc i zapał :) ( zobaczymy jak długo)

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja postanowiłem pozyskiwać w tym nowym pięknym roku, tylko naturalne linki.

Jeszcze mi się to nie udało, ale jestem pełen optymizmu oraz entuzjazmu. Z uśmiechem patrzę w świetlaną przyszłość.

Na pewno mi się w tym roku uda. Może jeden, może dwa. Zawsze to coś, no i naturalne będą a to przecież wartość bezcenna.

M

1. Wstawać codziennie przed 7 rano,

Jesteś pewien, że to postanowienie nie wymaga wcześniejszej wizyty u specjalisty? :)

Wstawanie w środku nocy jeszcze nikomu na dobre nie wyszło.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że to postanowienie nie wymaga wcześniejszej wizyty u specjalisty?

Wstawanie w środku nocy jeszcze nikomu na dobre nie wyszło.

Może masz rację, dzisiaj kolejny dzień się udało i to w dodatku w sobotę. Ewidentnie coś jest nie tak ;)

Chociaż patrząc na Twoje postanowienie to też zbyt normalne nie jest :D

A ja postanowiłem pozyskiwać w tym nowym pięknym roku, tylko naturalne linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności