Skocz do zawartości

Inwentaryzacja firmy SEO


MKucinski

Rekomendowane odpowiedzi

Coś, ktoś? Przeczytałem dzisiaj kilkanaście artykułów o inwentaryzacji i mam taki misz-masz w głowie, że najchętniej bym strzelił sobie w łeb. :) Na logikę rzecz biorąc - co tu inwentaryzować? Żadnych towarów handlowych nie mam, ale w internetach radzą inwentaryzować również firmy usługowe. Jak u was wygląda zakończenie roku? W tabelce mam wpisać ilość posiadanych VPSów, pakietów proxy, kont hostingowych? Jeżeli tego się nigdzie nie wysyła, to może najzwyczajniej w świecie to olać?

W zeszłym roku w ogóle nie wpadłem na pomysł inwentaryzacji, nic nie robiłem i nie wysyłałem i świat się nie skończył.

Jeszcze przy okazji upewnię się co do ZUS IWA, jeszcze pół roku mam mały zus, więc nie płacę (chyba) ubezpieczenia wypadkowego, tak więc ten druczek nie jest dla mnie istotny?

Jak to u was wygląda? W zeszłym roku w ogóle się tym wszystkim nie przejąłem i chyba lepiej na tym wyszedłem jak teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonujesz inwentaryzacj (spisu z natury) towarów handlowych a także środków trwałych, aktywa pieniężne itp. Jeśli masz misz-masz to tego nie spisuj, ale skontaktuj się ze swoją księgową. Ona wyjaśni co należy spisać w Twoim wypadku.

To jest dobry bilans i sprawdzenie jaki jesg stan posiadania firmy, aktywa i pasywa.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem inwentaryzować hostessy, ale żona dala do zrozumienia że mam szlaban na takie działania :D

Teraz na serio inwentaryzacje robimy bo mam pracownie reklam jeszcze, wiec folie, banery, farby, styrodur, papier, pleksi i takie tam rożne rzeczy co wykorzystujemy w produkcji.

Serwerów i domen nie wpisywałem :D

Ogólnie to żona z księgowa tym się zajmuje. tak jak mówi kolega wyżej jest to dobry sposób na sprawdzenie magazynów, co się kończę co trzeba zamówić i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W firmie nigdy nie robiłem inwentaryzacji SEO. Miałem kontrolę z US i nie czepiali się. :-)

Owszem, co roku robię spis z natury książek, ponieważ kiedyś kupiłem hurtowo dość dużą ilość "na firmę" i są cały czas na stanie. :)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię tylko spis z natury środkow trwałych i to wystarcza :)

3dzieci+żona+3koty ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trotyl: dokładnie :D

@zgred nie zapomnij o kredycie w BRE banku

Nie ma takiego Banku.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zastanawiać się co i kiedy inwentaryzować (to najmniejszy problem), polecam zapoznać się ze zmianami księgowymi, które obowiązują od 1 stycznia 2014 roku. :)

W myśl zasady: nieznajomość prawa szkodzi. :nauka:

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności