Skocz do zawartości

Milionerzy od Krzyworączki i Programów Partnerskich ;-)


olop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Do firm MLM w USA i pobliskiej Wielkiej Brytanii już dobierają się sądy. W internecie jest cała masa informacji o tym jakie manipulacje są tam dokonywane i o tym, że cokolwiek zarabia tylko 0,03% ludzi w nich (dane na podst. badań brytyjskiego sądu).

Sporo informacji: www.mlm-thetruth.com

Aldona / 30 maja 2013

Siedzę w MLM już dwa lata. Zorganizowałam masę spotkań i prezentacji. Uczęszczałam na szkolenia i dbałam o samorozwój. Byłam istna entuzjastką MLM. I co mi przyszło z tej pracy? Żadnego poziomu nie osiągnęłam. Utracone oszczędności na pakiet startowy, spotkania kawki i jeżdżenie na szkolenia – kilka tysięcy złotych. Co dostałam za moją prace od liderów na których drogie wakacje swoimi zakupami robię? Zostałam zdeptana i zrównana z ziemią bo TO MOJA WINA że mi nie wyszło!

Szkolenia to istne pranie mózgu. Wciskają na nich strach przed biedą ( tak, ja tez się ku**a boję!) i człowiek po takim czymś jest przekonany że poza ich cudnym biznesikiem gó**o osiągnie.

I mój miszcz milioner Damian Żukiewicz podczas prania mózgu MLM, także swojego (te miliony z PP nie wystarczają mu do sukcesu ?) chłonie te bzdury jak gąbka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olop ale do czego zmierzasz? to nie jest forum o mlm'ach i innych dziadostwach.. idź na wirtualną polkę czy innego pudelka - tam Cię wysłuchają.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest forum o mlm'ach i innych dziadostwach..

Kolegę Olopa chyba wyru..ali na dużą kasę dlatego walczy ( z wiatrakami ). Masz rację Olop - walcz . Nawet jeśli nikogo ( a na forum jest wielu "podatnych " !!!! ) nie uratujesz to nie będziesz czuł się winny że nic nie zrobiłeś.

Najsmieszniejsze jest to , że niby "głupich nie sieją" ale jak potrzeba to banda takich wyrasta przed tobą z pod ziemii. Ale ... w śród ślepców jednooki królem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegę Olopa chyba wyru..ali na dużą kasę dlatego walczy ( z wiatrakami ).

chciał zostać traderem został frajerem -> tak to jest w interesach gdzie się przelewa z pustego w próżne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiązując do tematu, to Pan Krzyworączka wyjechał w podróż dookoła świata za te miliony z kursów ? Pytam bo coś się ostatnio nie udziela z internetach, a ja nie mam jak pozycjonować teraz bez jego wiedzy :(

"Donna mamma es ch*joczita."

- Tytus Bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego trzeba mieć talent, a do MLM trzeba mieć dodatkowo osobowość Adolfa Hitlera lub Sadama Husajna

Tylko silna i specyficzna osobowość, jest w stanie doprowadzić do tego, że wciskając ludziom kity oni w to wierzą ( zresztą tacy ludzie podadzą tobie kupę w papierku i wmówią, że to czekolad z mleka alpejskich krów)To nie jest robota dla mięczaków, tylko dla rasowych [ nierzetelny partner ]ów.

Jeżeli masz świadomość, ze twoim zadaniem jest szukanie frajerów, których z premedytacją będziesz oszukiwał, to masz szansę na sukces w tej branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
11 minut temu, ar4 napisał:

pranie wisi :)

Wyprany to on mózg ma, w tle stoi pusta suszarka z jedną szmatą ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to taka suszarka za 14,95 co była ostatnio w marketach :D Koszula się chyba nie suszy, czeka na założenie ino niech nie zapomni jej jak przyjaciół wypracować :D 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności