Skocz do zawartości

SEO-wcy bez pracy


tomus933

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy,

ostatnio spotykam wiele ogłoszeń gdzie specjaliści SEO szukają pracy. W swoim CV piszą o posiadanych programach i zapleczach.

Osobiście szukam osób do współpracy ale nie jestem w stanie zaufać takim osobą jak wy z 2 powodów:

- kumasz SEO wiesz że roboty nie da się przerobić

- szukasz roboty tzn, że nic nie wiesz o SEO!

szczęścia w nowym roku!

tomus933

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

chwalisz się czy żalisz? nie kumam tego posta..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy kto robi SEO musi być dobrym sprzedawcą i marketingowcem żeby znaleźć klienta, ale z drugiej strony każdy dobry pozycjoner będzie potrafił wykorzystać swoje umiejętności do zrobienia topów na coś co da mu tyle, że będzie mógł klientów olać.

Czyli jeżeli ktoś szuka pracy w SEO i pisze, że jest specjalistą to jednak jest tak jak tomus napisał, że jest ###### a nie specjalista.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy. Nie jestem specjalistą.

Ok, to od kiedy mogę zacząć?

:D

----------------

W takich ogłoszeniach chodzi o to, aby zaprezentować siebie z jak najlepszej strony, a umiejętności i tak wyjdą w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bardzo mocno teoretyczne. Osoba szukająca pracy w branży SEO u kogoś również może być specjalistą w swojej dziedzinie i nie ma w tym nic złego. Istnieje mnóstwo powodów dla których ktoś może chcieć przejść na etat zamiast samemu walczyć z TOPami, nie wszystko w życiu musi być czarno-białe i warto czasem zerknąć trochę dalej, niż swoje podwórko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake ale weź pod uwagę również to, że są osoby mające o tym pojęcie i talent, lecz najzwyczajniej w świecie "nie potrafią się sprzedać". Co do specjalistów to jest to tylko określenie pozorne, podczas pewnej dyskusji z innej równie wąskiej branży doszliśmy do tego, że specjalista to osoba mająca wiedzę w szerszym zakresie ( w konkretnym zagadnieniu) niż przykładowy Janek spod sklepu.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli ktoś szuka pracy w SEO i pisze, że jest specjalistą to jednak jest tak jak tomus napisał, że jest ###### a nie specjalista

że tak szpetnie zaklnę: g*wno prawda.

nawet na forum znajdziesz ludzi, którym własna DG się znudziła i chętnie pójdą nawet za 1/5 kasy na 8h etat, gdzie po wyjściu z pracy masz wszystko w głębokiej odbytnicy, lub takich, którzy dotychczas pracowali na czarno, na zlecenie i inne śmieciowe i szukają normalnego, stałego źródła dochodu.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którym własna DG się znudziła

Myślę że mijasz się z prawdą. Znudzić się pewnie nie znudziła, ale obudzili się z ręką w nocniku, BO:

1. Skończył się ulgowy ZUS

2. Przyszedł pingwin i uj... wszystko i do dzisiaj (prawie równe 3 miesiące) nie udało się podnieść a co za tym idzie oszczędności się kończą i trzeba złapać się brzytwy.

W obydwu przypadkach taki pozycjoner to nie pozycjoner tylko ktoś kto kiedyś napierdzielał linkami a teraz nie wie jak się ogarnąć z tego wszystkiego.

pójdą nawet za 1/5 kasy na 8h etat, gdzie po wyjściu z pracy masz wszystko w głębokiej odbytnicy

Jak masz DG to się nie da? Przecież do teraz automaty robią całą robotę, wystarczy je ustawić. Na dobrą pensję można spokojnie miesięcznie zarobić, wiadomo, że jak chce się więcej to trzeba więcej robić, no ale nikt nikogo nie zmusza do tego.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście szukam osób do współpracy ale nie jestem w stanie zaufać takim osobą jak wy z 2 powodów:

- kumasz SEO wiesz że roboty nie da się przerobić

- szukasz roboty tzn, że nic nie wiesz o SEO!

piłeś nie jedź -> za dużo się qr*a wylewa :D

dawno się tak nie uśmiałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukałem roboty jako stróż w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem i dooopa :(

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to budujące, że osoby po trzech klasach podstawówki potrafią/fiom* prowadzić własne interesy. Tak trzymać!

* niepotrzebne skreślić, wedle uznania

Nie znam :) ale znam kilku po zawodówce - jednej z najgorszych w okolicy, skończonej na dodatek z kasę tatusia, którzy są właścicielami świetnie prosperujących firm i śmiało mogę zakładać że mogłeś widzieć na ulicy ich fury i mruczeć pod nosem - jak to niektórzy mają dobrze :)

Miszczuniu, nie szkoły i tytuły, a kasa i łeb do interesów się liczy. Oni mają wyczucie co, jak i gdzie oraz wiedzą z kim... Od strategii i innych ekonomicznych bzdetów to oni mają "ludzi" po szkołach i z tytułami ;).

A i tak, kiedy pojawiają się w sklepie to mają stówki zwinięte w rulon i spięte gumką.

Interesy w 100% legalne oczywiście, żadne tam zabawy w BM-ki i łyse pały...

A w temacie... no cóż, specjalista, specjaliście nierówny :)

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer, ja podobnie. Ale to pewnie dlatego, że, cytując klasyka, W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności