Skocz do zawartości

SEO-wcy bez pracy


tomus933

Rekomendowane odpowiedzi

dodawarka do katalogów 300 PLN

po co jak mozna szukać darmowych wpisów. Chyba nie myślisz że ktoś kto ceni swoją stronę czeka na darmowe kody.

za darmo nic nie ma.

Wiem i umiem liczyć :)

Jeżeli swój "biznes" wyceniają na 9,90

niektóre frazy powinny być nawet tańsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

niektóre frazy powinny być nawet tańsze :)

Blake bo to chodzi o to, by było jak najtaniej.

No i tu wychodzi właśnie myślenie "pseudo specjalistów", no bo przecież fraza "czesanie psów Włochy - Warszawa" jest do zrobienia jednym pierdnięciem, oto powinna kosztować najlepiej 2 zł. Przecież 90% polskich fraz jest do zrobienia takim właśnie pierdnięciem, ale.... żeby je zrobić trzeba:

1. Wiedzieć jak.

2. Mieć softy (no chyba, że ktoś ma jednego klienta właśnie na taką frazę to nie potrzebuje)

3. Mieć listy, a te żeby były dobre to z nieba nie spadną (na allegro też ich za piątkę nie kupisz)

4. Poświęcić czas na przynajmniej podstawową analizę strony (czy ktoś przypadkiem tagu noindex nie wrzucił).

5. Poświęcić czas na napisanie tekstów do czegokolwiek, dodanie albo projektu albo linka ręcznie.

6. NAJWAŻNIEJSZE - rozwijać się, testować na okrągło nowe sposoby, miejsca, czytać pierdoły o pingwinach, kolibrach i bocianach (przez których nawet na tym forum trzeba się przedzierać). A to zajmuje CZAS, chyba, że masz go za dużo i będziesz chciał robić ZA DARMO to chętnie skorzystam.

Nie sztuką jest zrobić topy, sztuką jest po pingwinie nie rozwiązywać umowy, bo rozkłada się ręce i mówi, że niestety google mnie wyruchało. Trzeba cały czas działać, żeby nawet w razie wyruchania powiedzieć klientowi, że w trakcie jest 20 testów i do tygodnia będzie wszystko wiadomo a później zrealizować to.

Więc już chyba widzisz, że trudność fraz to tak na prawdę banał (tym bardziej przy tej konkurencji która jest w PL - czyli praktycznie żadnej, bo jak w top10 mam 1 góra 2 prawdziwych specjalistów z którymi mogę powalczyć to reszta ze stawki pozycjonuje się właśnie u specjalistów za 9,90) i nie płaci się "za frazy" tylko za utrzymanie biznesu w sieci (jakikolwiek by on nie był).

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktura pocztą?? ludzie, mamy XXI wiek i możliwość wysyłania faktur mailem.. bezkosztowo..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... żeby je zrobić trzeba:

7. a właściwie 1. zdobyć i przekonać do siebie klienta.

A to nie są małe koszty ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czesanie psów Włochy - Warszawa"

i teraz weź pod uwagę że klient ma 50 takich durnych fraz - Ty jesteś droższy i bierzesz 20 zł za frazę i wychodzi 1k , a w adwords by zapłacił 80. Czasem trzeba patrzeć na cały projekt a nie na "frazę" - ale co ja Cie bede uczył.

Nie sztuką jest zrobić topy, sztuką jest po pingwinie nie rozwiązywać umowy, bo rozkłada się ręce i mówi, że niestety google mnie wyruchało

a mi się wydaje że wyjściem jest ..... utrzymanie topów ale Ty jak widzę przyjmujesz tylko kary od gugla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty jak widzę

Źle widzisz i źle analizujesz, dlatego się do tego nie nadajesz, bo jak myślisz, że złapałeś boga za nogi, bo weszła Ci jakaś fraza z ruchem, gdzie z adwordsa dychę dziennie wyciągniesz to jeszcze wiele domen musi wygasnąć zanim zrozumiesz, że SEO to nie je bajka.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktura pocztą?? ludzie, mamy XXI wiek i możliwość wysyłania faktur mailem.. bezkosztowo..

Tak dla przykładu podam, że ja dostaję faktury przez satelitę. Od nc+ prosto na telewizor, mogę sobie obejrzeć ale już wydrukować nie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle widzisz i źle analizujesz, dlatego się do tego nie nadajesz

Wybacz ale nie tobie to oceniać :)

gdzie z adwordsa dychę dziennie wyciągniesz

nie mam AdSensa ( bo chyba o to Ci chodziło ) bo jeszcze moje strony się do tego nie naddają. na razie czekam aż sie konkurencja zagryzie . Omijam topy kładąc nacisk na mniej komercyjne frazy :) i UNIKAM wejścia do top 30. Dopuki to zabawa - nie ma sensu nikomu odbierać chleba/klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale nie tobie to oceniać :)

A komu? Kolejnym "poszkodowanym" w tematach typu "ściana płaczu"?

Wybacz, ale jeżeli nie wiesz co to footprint to ocena może być tylko jedna.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające do jak wielu nie dotarło jeszcze, że SEO to nie tylko pozycje, no i , że linki to też nie wszystko :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności