Skocz do zawartości

Na Śląsk


SzlafRock

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie przejezdności tzw. Trasy Katowickiej, czyli z Warszawy na Śląsk.

Ostatnio jak jechałem to zeszło się chyba z 6 godzin, korki, remonty itp. Jak teraz jest? Czy da się w miarę szybko przejechać, czy trzeba znów brać poprawkę na remonty?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździłem tam ostatnio (nie pamiętam dokładnie kiedy) to remontowali drogę przez Częstochowę, w tej okolicy też było sporo Misiaków z suszarkami. W ostatnim miesiącu jeździłem sporo na Śląsku ale A4 Katowice - Wrocław.

W każdym razie Powodzenia Ci życzę!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remontowali drogę przez Częstochowę

budują węzeł - budowa potrwa do października 2014

Ogólnie trasa przejezdna, bez większych niespodzianek - jedzie się o niebo lepiej niż w czasach budowy S-8

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jechać A2 do niemiec, przez niemcy do czech [oczywiście autostradami] do Cieszyna- tam wskakujesz do polski i S1 ciśniesz do Bielska spokojnie 130-140 a potem zostaje Ci 50km 1 krajową 70 na godzine- fotoradar co 200 metrów.

Pewnie będzie to szybsze wyjście jak przez Polske.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że można dojechać także przez Szwecję, ale fotoradarów nie boję się. Chyba od 10 lat nie zapłaciłem mandatu za prędkość. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności