Skocz do zawartości

Dziennik Gazeta Prawna pisze o "pomyśle zarabianiu w domu na pozycjonowaniu" itd... :-)


novum

Rekomendowane odpowiedzi

Opis dla tej działalności jest jak najbardziej prawidłowy.

W ogólnym zarysie :)

A tych, którzy wierzą, że próg wejścia na rynek jest znacznie wyższy, zachęcam do głębszej refleksji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Opis dla tej działalności jest jak najbardziej prawidłowy.

Opis tak. Żeby świadczyć usługi tego typu potrzeba jednak nieco więcej. Są ważniejsze rzeczy, niż zewnętrzny dysk, konsultant i tablet...

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zewnętrzny dysk,

Nie musi być, ale będzie wskazany pod kopie bezpieczeństwa danych

Są ważniejsze rzeczy,

NP ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dysku jest tam mowa w kontekście dodatkowych usług hostingowych.

Pewnie jakieś programy trzeba byłoby wpisać na listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakieś programy trzeba byłoby wpisać na listę.

Są tam "materiały eksploatacyjne" .

Do świadczenia usługi pozycjonowania potrzeba tylko w zasadzie dwóch "rzeczy":

- wiedzy jak to robić

- i dostępu do internetu

Cała resztą to tylko przyśpieszenie procesu, automatyzacja i zwiększenie ewentualnej wydajności.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dla jasności PKD 63.11Z nie jest kodem do pozycjonowania :)

Pisałem do Głównego Urzędu Statystycznego o nadanie mi kodów pod działalność i głównym kodem w Pozycjonowaniu stron internetowych jest ten: "PKD 62.01.Z " także jeśli już podają informacje to niech to będą rzetelne informacje.

Kawałek maila :"działalność polegająca na pozycjonowaniu stron internetowych tj. dodawaniu do stron wszelkiego rodzaju katalogów firmowych, tworzeniu artykułów tematycznych (dotyczących danej firmy) i linkowaniu na forach internetowych, mieści się w podklasie:

PKD 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do świadczenia usługi pozycjonowania potrzeba tylko w zasadzie dwóch "rzeczy":

Do hobbystycznego pozycjonowania rzeczywiście to wystarczy, ale na jaką skalę możesz w ten sposób świadczyć usługi?

Cała resztą to tylko przyśpieszenie procesu, automatyzacja i zwiększenie ewentualnej wydajności.

Jeżeli gazeta mówi o zakładaniu działalności w zakresie SEO, to niestety softy i zaplecze stają się niezbędne. Inaczej Twoje softy by się nie sprzedawały ;) A może to oznaka lenistwa? ;)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Redaktorzy DGP prześli samych siebie! Nie tylko do samego pozycjonowania, przy innych pomysłach również bajki pisali. :)

P.S.S. Zastanawiam się, czy to nie czasem powinno się znaleźć w dziale "Dowcipy".

Nie rozumiem czym tak naprawdę się ekscytujesz :zdziwko:

Opis dla tej działalności jest jak najbardziej prawidłowy.

Ogólnie napisałem, przecież każdy wie o co chodzi. :)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie napisałem, przecież każdy wie o co chodzi

Tylko ja nie wiem o co ci chodzi :nie_powiem: Boisz się konkurencji, czy co, że tak ironicznie podchodzisz do tego artykułu [oczywiscie pytanie retoryczne].

Do hobbystycznego pozycjonowania rzeczywiście to wystarczy, ale na jaką skalę możesz w ten sposób świadczyć usługi?

Czytaj ze zrozumieniem. Zwiększenie wydajności to jest zwiększenie skali. Dalsze zwiększenie skali jak nie trudno się domyśleć polega na zatrudnieniu kompetentnych pracowników itd... Ale do rozpoczęcia działalności nic więcej nie potrzeba ponad to co pisałem.

_EOT_

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie napisałem, przecież każdy wie o co chodzi

Tylko ja nie wiem o co ci chodzi :nie_powiem: Boisz się konkurencji, czy co, że tak ironicznie podchodzisz do tego artykułu [oczywiscie pytanie retoryczne].

Po tym artykule ludzie pomyślą, że łatwo się świadczy usługi SEO. Każdy z nas przecież wie, jakie są koszta takiej firmy i ile trzeba włożyć pracy. No chyba, że ktoś ma zamiar pozycjonować słowa kluczowe z przedziału "łatwe/bardzo łatwe".

Dodatkowo aby zarobić, trzeba automatyzować procesy. To kosztuje (softy, wiedza, testy/praktyka, czas itd.). W artykule o tym nie wspomniano. Podano, że potrzebny jest tablet. ok., no to ludzie będą kupować tablety? Dysk 3 TB. Po co? Przecież to nie jest obowiązek...

Ogólnie ironicznie podchodzę do tego arta, ponieważ opisano jeszcze 29 branż i w każdej dużo bajek napisano.

Zamiast autorzy skupić się na rzetelnej informacji, wydali "o kant du***py rozbić" poradnik. Ogłosili się wcześniej w TV, aby zgarnąć tylko kasę ze sprzedaży.

P.S. Mion, ten art dla ciebie to dobrze, bo będziesz mieć nowych potencjalnych klientów na softy. :)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Każdy z nas przecież wie, jakie są koszta takiej firmy i ile trzeba włożyć pracy..." No a później jeszcze koszy ponsione na leczenie depresji :) Tak na marginesie w mojej okolicy jest "baba" co wosk wylewa podobno pomaga :) To informacja dla nowych "seo rycerzy" niektórym starym też się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do rozpoczęcia działalności nic więcej nie potrzeba ponad to co pisałem.

Dziwne, że to Ty piszesz. :)

W chwili obecnej wypozycjonowanie strony ręcznie nie przyniesie żadnych profitów. Więcej, będziesz musiał dołożyć do interesu.

Każda działalność wymaga inwestycji. W XXI umiejętność i wiedza to za mało. "Pozycjonerzy" bez umiejętności i z ograniczoną wiedzą ale za to z automatami przeskoczą w mig ręczną robotę. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem już się odzywać, ela

Po tym artykule ludzie pomyślą, że łatwo się świadczy usługi SEO.

Bo tak właśnie jest i nie ma w tym żadnej filozofii i nie trzeba mieć do tego wrodzonego talentu no artysytycznego.

Każdy z nas przecież wie, jakie są koszta

Jakie są koszta ? Bardzo niskie w porównaniu z innymi branżami. I nikły nakład inwestycyjny na rozpoczęcie działalności w tej branży.

i ile trzeba włożyć pracy.

Pracują w innej branży nie musisz wkładać czasu i pracy -???? np taksówkarz stojąc na postoju to niby co robi z czasem. :crazy: Każda działalność wymaga jakiegoś wkładu czasu i tak samo pracy. Do tego ta praca nie jest fizyczna tylko umysłowa. Owszem praca umysłowa bywa też męcząca, a nawet czasami bardzo.

No chyba, że ktoś ma zamiar pozycjonować słowa kluczowe z przedziału "łatwe/bardzo łatwe".

Pozycjonując tego typu keywords tak samo można zarabiać, więc nie widzę związku.

no to ludzie będą kupować tablety? Dysk 3 TB. Po co? Przecież to nie jest obowiązek...

Trzepieczesz się "słówek". Do tego nie rozumiesz widać po co tego typu akcesoria są potrzebne.

Zamiast autorzy skupić się na rzetelnej informacji

Moim zdaniem przedstawili całkiem dobrze branże. Poza tym nie jest to poradnik od A-Z jak prowadzić firmę świadczącą usługi pozycjonowania stron.

P.S. Mion, ten art dla ciebie to dobrze, bo będziesz mieć nowych potencjalnych klientów na softy

Ja chodzi o to to wolę zdecydowanie klientów wiedzących "o co chodzi" niż "zielonych".

Dziwne, że to Ty piszesz.

Bo takie są fakty. Reszta to mydlenie oczu. Poza tym nie pisałem nigdzie o "ręcznym" pozycjonowaniu czyli dodawaniu np 1:1 ręcznie z przeglądarce.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności