Skocz do zawartości

Dziennik Gazeta Prawna pisze o "pomyśle zarabianiu w domu na pozycjonowaniu" itd... :-)


novum

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz @ Mion, wszystko zależy ... eeehhhh

Szanuje Twoje zdanie, ja mam troszkę inne. Rozmawiać na ten temat moglibyśmy godzinami. "Ty w prawo, ja w lewo".

Szczerze przyznam się, nie chce mi się. Szanuje swój czas i nie będę go tracić na ten temat zbyt wiele.

Wrzuciłem artykuł z DGP, ponieważ tyczy się naszej branży oraz PiO. Co dalej? Zobaczymy jak się wątek wyklaruje i jaką opinie na ten temat mają nasi koledzy...

Życzę miłego wieczoru. Idę poczytać "dobrą książkę". :nauka:

Pozdrawiam,

Adam

:)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W chwili obecnej wypozycjonowanie strony ręcznie nie przyniesie żadnych profitów.

"Pozycjonerzy" bez umiejętności i z ograniczoną wiedzą ale za to z automatami przeskoczą w mig ręczną robotę. ;)

ha ha ha nie był bym tego taki pewny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do świadczenia usługi pozycjonowania potrzeba tylko w zasadzie dwóch "rzeczy":

- wiedzy jak to robić

- i dostępu do internetu

Tak, to prawda.

Zauważ jeden fakt, że co do pozycji pierwszej to nie kupuje się tego w pakiecie z komputerem i tabletem z artykułu.

Wiedza - to jest prawdziwa bariera wejścia do konkretnej kasy.

Smutna prawda co do branży jest taka, że jakieś 90% polskiego pozycjonowania to swl, multikody, prcecle-srecle, miniacze i płacz. A horyzonty tych pseudo pozycjonerów nie sięgają fraz powyżej 50 zł. A dlaczego? Dlatego, że nazwać się pozycjonerem może każdy, ale niewielu jest tak naprawdę, zakup komputera i SB to nie wszystko.

Jasne, jest opcja gimbus wykonawca - klient gównozjad ale bądźmy poważni. Gimbus nie jest pozycjonerem a gównozjad nigdy nie będzie klientem.

Trochę dziwią mnie Darku Twoje wypowiedzi w tym wątku.

Amen!

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają po takich publikacjach, najgorsze jest to, że na takich publikacjach żeruje cała masa różnej maści hochsztaplerów i przekrętaczy.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do rozpoczęcia działalności nic więcej nie potrzeba ponad to co pisałem.

Dziwne, że to Ty piszesz. :)

W chwili obecnej wypozycjonowanie strony ręcznie nie przyniesie żadnych profitów. Więcej, będziesz musiał dołożyć do interesu.

Każda działalność wymaga inwestycji. W XXI umiejętność i wiedza to za mało. "Pozycjonerzy" bez umiejętności i z ograniczoną wiedzą ale za to z automatami przeskoczą w mig ręczną robotę. ;)

A niby dlaczego, zrobienie topów na hasło np (specjalizacja lekarska) Warszawa, czy restauracja Warszawa, czy podobne frazy absolutnie nie wymaga żadnych super softów. A tak naprawdę 95% haseł za jakie się biorą seoszpenie, jest jeszcze prostsza. Zdobycie ręczne top 10 to jakieś 4-5 godzin roboty, i raz na miesiąc powiedzmy 1 godzinka dla utrwalenia.

Automaty przyśpieszają pracę, ale to nie wszystko, widzi się później stronkę na 55 pozycji BL65K, a konkurencja w top 20 ma max 100BL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za. Dlaczego nie. Tylko nie powinni zatrzymywać się na tym poradniku.

Premier powinien ogłosić Narodowy Program Budowy Zaplecza,

a szkolenia prowadzić firma SS z Poznania.

Jak już, to na całość ;-)

Bing.com jest szybszy, daje lepsze wyniki. Mniej szpieguje.

Google uczy, Google radzi, Google nigdy nas nie zdradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę 95% haseł za jakie się biorą seoszpenie, jest jeszcze prostsza.

Czy utrzymasz i rozwiniesz firmę? Czy zarobisz na takich hasłach na przeciętne życie? Ja nie piszę, że nie można. Piszę, że się nie opłaca.

To tak jak byś miał firmę kopania rowów. Ty szpadlem a sąsiad (taka sama działalność) kopiarką. Kto więcej zarobi? Tylko nie pisz proszę o skali przedsięwzięcia. Właśnie z tej skali biorą się pieniądze. Żeby wyjąć trzeba włożyć, stara zasada. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę 95% haseł za jakie się biorą seoszpenie, jest jeszcze prostsza.

Czy utrzymasz i rozwiniesz firmę? Czy zarobisz na takich hasłach na przeciętne życie? Ja nie piszę, że nie można. Piszę, że się nie opłaca.

To tak jak byś miał firmę kopania rowów. Ty szpadlem a sąsiad (taka sama działalność) kopiarką. Kto więcej zarobi? Tylko nie pisz proszę o skali przedsięwzięcia. Właśnie z tej skali biorą się pieniądze. Żeby wyjąć trzeba włożyć, stara zasada. :)

Podobnie jest w dużej części biznesu są mali i duzi, można zostać budowlańcem, wystarczy kupić sprzętu za 1-2 tys i klepać fuchy, mini remonciki i jakoś sobie radzić, a można być profesjonalistą z dobrym sprzętem za kilkaset tys/kilka mln, fachowcami i budować poważne budynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności