Skocz do zawartości

Dziennik Gazeta Prawna pisze o "pomyśle zarabianiu w domu na pozycjonowaniu" itd... :-)


novum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rzeczywiście zewnętrzny dysk i tablet to podstawa skutecznego pozycjonowania :)

No kolego, widać, że brak Ci doświadczenia w branży skoro lekceważysz posiadanie tabletu. Każdy profesjonalista wie, że to rzecz niezbędna.

Świeża krew w branży jest jak najbardziej potrzebna, tylko jak widać, nie przełożyło się to na nowych PiO'wiczów.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzrost liczby amatorów wpłynie na spadek zaufania :/

imo jak pseudo fachowiec trafia na pseudo klienta to mała strata -> a przeważnie przeudo fachowiec ma ceny dumpingowe ściągające pseudo klientów a takowi zawsze mają złe zdanie o wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli do czego ci ten tablet...?

Do profesjonalizmu

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo ludzi zniknęło po pingwinach/pandach. Na SEO świat się nie kończy.

Mówisz o pozycjonerach sezonowych tak? Mam na myśli tych, którzy twierdzili, że potrafią, przyszły zmiany algo i te umiejętności wyparowały?

Pracować i zarabiać w domu można na wiele sposobów. Jednakże takie poradniki robią ludziom wodę z mózgu, liczą, że po tygodniu na forum będą zarabiali "wpi*ziet złotówków" . Szkoda tylko, że nie patrzą na to, że ludzie na swój sukces pracują latami, okupując go także wieloma porażkami, z których na szczęście wyciągnęli wnioski.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo ludzi zniknęło po pingwinach/pandach. Na SEO świat się nie kończy.

Mówisz o pozycjonerach sezonowych tak? Mam na myśli tych, którzy twierdzili, że potrafią, przyszły zmiany algo i te umiejętności wyparowały?

Pracować i zarabiać w domu można na wiele sposobów. Jednakże takie poradniki robią ludziom wodę z mózgu, liczą, że po tygodniu na forum będą zarabiali "wpi*ziet złotówków" . Szkoda tylko, że nie patrzą na to, że ludzie na swój sukces pracują latami, okupując go także wieloma porażkami, z których na szczęście wyciągnęli wnioski.

Ale Polak musi dużo zarobić i się nie narobić :) Taka mentalność u niektórych jest nadal.

Kocham Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Polak musi dużo zarobić i się nie narobić :) Taka mentalność u niektórych jest nadal.

po pierwsze tego typu chęć nie jest niczym złym dopóki nie oszukuje się klienta- działa się sprawnie i szybko (magiczne słowo automatyzacja)

po drugie uwierz mi że nie tylko Polak (utrzymujesz jakieś dziwne stereotypy)

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o pozycjonerach sezonowych tak?

Bardziej mi chodziło o tych którzy wrócili do pierwotnych zajęć, a tutaj byli dla łatwej reklamy.

Szkoda tylko, że nie patrzą na to, że ludzie na swój sukces pracują latami

W SEO, to chyba się możesz ograniczyć jedynie do rozwijania samego siebie.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności