Skocz do zawartości

WWW Aktualizacja uwaga wulgarne.


nowy-100

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jak? Miał ich wywalić na zbity ryj?

Kodeks pracy określa jasno prawa i obowiązki pracownika. Daje duże możliwości w świetle prawa ukarania pracownika jeśli on zawinił.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak? Miał ich wywalić na zbity ryj?

Kodeks pracy określa jasno prawa i obowiązki pracownika. Daje duże możliwości w świetle prawa ukarania pracownika jeśli on zawinił.

Tak tak ...prawo prawem a życie k...* życiem :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tedy możesz mu cmoknąć w d...

Za nienależyte wykonanie obowiązków pracowniczych można ukarać każdego, nawet członka związków zawodowych.

W tym wypadku (jak słyszałem) został ukarany dyrektor za swoje wulgaryzmy.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie mogła to być prowokacja i darmowa, skuteczna reklama. To co ku*wa, idziemy jutro do Operetki? Ja pier*ole, mają świetny program!

Nom, forma przekazu nieadekwatna do targetu. Odpada. Słyszałem, że karnety na "kulturę wyższą" ciężko obecnie dostać ;)

Metoda powinna być szybka i skuteczna. Czasem nie ma niczego lepszego niż lekki wstrząs.

W tym wypadku (jak słyszałem) został ukarany dyrektor za swoje wulgaryzmy.

A pracownicy?

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze był to prominentny członek związku zawodowego, wtedy możesz mu cmoknąć w d...

Można takiego wyrzucić :) Mówię z doświadczenia korpo :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co wybełkotał ten dyrektorek , okazało się jak wielkim jest amatorem. Skoro w jakiejś firmie jest tyle niedociągnięć w jednym czasie , to tylko o nim źle świadczy. Pracownicy pewnie to w mig podchwycili i robią sobie z niego jaja np: chowają okulary , kradną kanapki itd. Po samej formie komunikacji widać , że gościu jest zesrany. Nie lepiej zrobić 10 minutowe zebranie raz na tydzień , i na bierząco wszystko wyjaśniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pracownicy?

Nie wiem. O pracownikach słyszałem tylko, że bardzo szybko zaktualizowali serwis.

Skoro w jakiejś firmie jest tyle niedociągnięć w jednym czasie , to tylko o nim źle świadczy. Pracownicy pewnie to w mig podchwycili i robią sobie z niego jaja

Używanie wulgaryzmów świadczy o słabości szefa, jest to też postrzegane jako prostactwo Są inne skuteczniejsze metody egzekwowania obowiązków.

Nie można ludziom popuszczać leicy bo na głowę wejdą. Musi być respekt

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności