Skocz do zawartości

Promowanie programów partnerskich w google adwords


messina

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, taki ogólny i trochę na luzie temat - co myślicie o promowaniu linków partnerskich w google adwords? (szczególnie linki sponsorowane).

Nie chodzi mi o przeierowania na stronę, tylko bezpośrednio do danej usługi czy produktu.

(założyłam już temat w dziale e-biznesu, ale ten temat jest ogólniejszy może być offtopowy, i chciałabym o tym pogadać po prostu.)

Adwords nie jest tanie, więc musiałby być produkt drogi, wysoka prowizja i duża konwersja.

Dobrze myślę, że warto wybrać produkty skierowane do mężczyzn i to bliżej trzydziestki? - aby zwiększyć konwersję (z badań wynika, że e-konsumenci są bardziej zdecydowani na zakupach niż e-konsumentki, bardziej liczy się dla nich czas i szeroka oferta, e-konsumentki cenią sobie częściej przyjemność zakupów samych w sobie), z kolei młodsi statystycznie mniej chętnie klikają w linki (z drugiej strony w linkach sponsorowanych liczy się klikanie niż wyświetlanie reklamy, więc chyba nie ma to takiego znaczenia, nie?). Czy dobrze myślę? Moglibyście mi doradzić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności