Skocz do zawartości

Pozychonowanie na ryczałt - można ?


klimek2008

Rekomendowane odpowiedzi

Agencja Reklamowa po prostu wyklucza bycie na Ryczałcie, tak przewiduje prawo, natomiast co do vatu to inna bajka. Możesz być na zasadach ogólnych, ale nie musisz być na vacie. Dopiero jak byś przekroczył dozwolony obrót, wejdziesz na vat.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księgowi doradzają mi przejść na ryczałt, z tym że nie są pewni czy mogę wystawiać na ryczałcie fakturę na usługę pozycjonowania?

Orientujecie się czy przechodzą takie faktury na ryczałcie?

Co to znaczy "przechodzą" faktury na ryczałcie? Co to znaczy, że księgowi nie są pewni czy możesz wystawić fakturę?

Ja doradzam Ci szybką zmianę tych "księgowych" i więcej rozwagi w wyborze kolejnych.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimek zmień księgowych, albo weź takich z własną DG. Pozycjonowanie to forma reklamy i ryczałt odpada z mocy prawa. A nawet jak nie to stawka jest za wysoka. Co do bycia Vatowcem to w końcu jak się działalność powiedzie to zostaniesz nim. I na wszelki wypadek niech nie doradzają Tobie bycia na karcie podatkowej

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uznać pozycjonowanie za reklamę to faktycznie ryczałt odpada - księgowi od strony podatkowej są OK a to że nie ogarniają tematu pozycjonowania jak to dziala to wcale się nie dziwie.....

Pytam bo myślałem, że stosuje ktoś jakieś ciekawe rozwiązanie, w tej branży dosyć ciężko o znaczne koszta a w momencie gdy koszta są niższe niż 50% przychodu, bardziej opłaca się ryczałt.

Ryczałt to głownie wszystko co jest związane z najmem, jeśli zatem uznać że linkując na własnym zapleczu wynajmujemy powierzchnie do wstawienia linków, wówczas można zapewne to podpiąć pod ryczałt ale jak rozumiem po odp. nikt nie stosuje podobnego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ryczałcie fakturę na usługę pozycjonowania?

Usługa jak usługa nie ma to znacznie. W "ryczałcie" chodzi o rozliczanie podatku dochodowego na innych zasadach....

PS Może czas zmienić "księgowość".

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności