Skocz do zawartości

Jak zachować pieniądze na koncie telefonicznym ?


Qbol

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem aktualnie w Play, ale przenoszę się do Nju (ale szeptanka :P). Problem w tym, że na koncie w play na kartę mam ponad 70 zł i w momencie przeniesienia się do Nju stracę wszystko. Znacie jakiś sposób żeby jakoś te pieniądze odzyskać ? Jak ktoś by potrzebował np sms premium to mogę wykonać kilka za połowę normalnej ceny.

"Donna mamma es ch*joczita."

- Tytus Bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslij sms na fundacje https://test1.mimowsz.../9/9-8091_g.jpg i zgłośc się do mnie na PW, napisz ile smsów wysłałeś to przygotuję jakieś kody - liczę na szczerośc :)

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności