Skocz do zawartości

Zaplony.pl - darmowy katalog stron


dinozzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich to mój pierwszy post. Chciałbym zaprosić do dowania stron do bezpłatnego katalogu. Katalog nie wymaga zwrotnego linka ani żadnej opłaty. Jest za to moderowany i linkowany. Domena kończy się w marcu ale będzie przedłużona na kolejny rok. Akceptuje tylko strony z unikalnymi i zrozumiałymi opisami.

zaplony.pl - zapraszam

Tablice fluorescencyjne Led, banery Led - nowoczesnareklama.enstal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pojechałeś z długością opisu, to nie precel tylko katalog ;) ale wygląda okey. Powodzenia wieczorkiem też coś dodam.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Buszując ostatnio w polski internecie znalazłem tylko jeden polski katalog nie wymagający linku zwrotnego (ani opłaty). Problem był w tym, że stosowano tam przekierowania maskujące url'e. Mam nadzieję, że ten katalog jest inny. Zaraz sprawdzę i dodam kilka stron ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marecky - nie wiem w czym może być problem, cały czas w panelu są wpisy z maksymalną ilością tagów, pozatym sam testowałem dodawanie od strony formularza i zatwiedzało mi 3 tagi. Być może coś z wtyczką dir press nie gra - ustawione jest minimum 1 maksimum 3, a czasem do moderacji trafiały wpisy bez tagów.

@silo - Mój katalog to nie jedyny darmowy i niewymagający linka zwrotnego zarazem - jest tego trochę. Niektóre nawet mają PR i są ogólnie mówiąc starannie prowadzone. Niestety dużo jest takich w których pisze wpis darmowy a link niby nieobowiązkowy, a po wypełnieniu pul formularza okazuje się że jednak bez linku nie dodasz strony.

Tablice fluorescencyjne Led, banery Led - nowoczesnareklama.enstal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@silo - Mój katalog to nie jedyny darmowy i niewymagający linka zwrotnego zarazem - jest tego trochę. Niektóre nawet mają PR i są ogólnie mówiąc starannie prowadzone. Niestety dużo jest takich w których pisze wpis darmowy a link niby nieobowiązkowy, a po wypełnieniu pul formularza okazuje się że jednak bez linku nie dodasz strony.

Jeśli byście szukali katalogu firm spełniającego wyżej wymienione wymagania do zapraszam na https://solidnypartner.eu :)

Zapraszam do skorzystania z darmowej reklamy w Internecie i dodawania ogłoszeń biznesowych w portalu biznesowym solidnypartner.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym przypomnieć o unikalności opisów. Ja wiem, że katalog nie ma jeszcze page ranku ani ogromnej liczby back linków, ale jest darmowy i pracuje nad tymi sprawami. Ostatnio do moderacji trafiają takie perełki, że musze wyrzucać. Drobne rzeczy poprawiam, czasem nawet modyfikuję cały opis żeby nazbierać jakiś content wogóle na początek. Jednak jak mi wpada do moderacji wpis z opisem skopiowanym ze strony docelowej to mnie szlak trafia.

Wtyczka dir press jest ułomna pod względem sprawdzania unikalności opisów dlatego wszystko muszę wklejać do google po kawałku. Jak ktoś ma taki system to prosze nie marnować swojego i mojego czasu bo nie będę akceptował takich wpisów. Proszę też nie zgłaszać zapleczówek typu (3 artykuły na krzyż i linki w blogrollu). Jak zapleczówka przedstawia wartość merytoryczną to nie mam nic przeciwko. Wkońcu połowa internetu jak nie więcej to zapleczówki.

Zapraszam zaplony.pl

Tablice fluorescencyjne Led, banery Led - nowoczesnareklama.enstal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Popuściłem wymagania co do minimalnej długości opisu. Być może faktycznie troszkę przesadziłem na niektóre tematy nie każdy potrafi 650 znaków wydusić. Teraz jest ustawione na 500 znaków, może to zachęci do korzystania z katalogu. Zapraszam.

Tablice fluorescencyjne Led, banery Led - nowoczesnareklama.enstal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności