Skocz do zawartości

[wykonam] teksty z synonimami z podwójnym zagnieżdżeniem i nie tylko


nati2009

Rekomendowane odpowiedzi

Wykonuję teksty na każdy temat.

Zajmuję sie tym już od 4 lat i stale się rozwijam.

Wiem jak ważna jest treść, dlatego każdy przygotowany przeze mnie tekst jest wysokiej jakości.

Zależy ci na dobrych tekstach w niskiej cenie?

Oferuję teksty z podwójnym zagnieżdżeniem.

Dzięki temu zyskasz kilkaset unikalnych tekstów co pozwoli ci zaoszczędzić.

tekst na około 1000 znaków po wygenerowaniu to cena 15 zł

Nie wystawiam faktur, z chęcią podpiszę umowę o dzieło

przykład tekstu:

{{Zapraszam|Zapraszam {zainteresowane firmy|wszystkie zainteresowane firmy|wszystkich zainteresowanych}} do {współpracy|kontaktu}. {Będziesz|Na pewno będziesz|Każdy będzie} {bardzo zadowolony|zadowolony} z {tekstów|artykułów}, które dla {ciebie|was} {przygotuję|stworzę}|{Napisz do mnie|Skontaktuj się ze mną|Możesz się ze mną skontaktować}, {a przekonasz się|aby upewnić się}, {że|iż} {teksty|artykuły|arty} {przeze mnie przygotowane|stworzone przeze mnie|napisane na twoje zlecenie} {spełnią|mogą spełnić} {twoje oczekiwania|wszystkie oczekiwania|wszystkie wymagania|wymagania klienta}}.

zapraszam do kontaktu:

zambrzycka.k@gmail.com

gg.263590

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności