Skocz do zawartości

Znak towarowy


warol

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko w 2010 zrobiłem logo na potrzeby spółki po jej rozwiązaniu nie przekazałem żadnych praw do jego wykorzystywania przez wspólnika. Były wspólnik załorzył domenę identyczną z rozszerzeniem com.pl Dzisiaj patrze a logo które stworzyłem jest zgłoszone do uprp czy istnieje jakaś możliwość aby sprawę odkręcić czy jest jakiś tryb odwoławczy?

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zapisane pliki z tamtego okresu jak projektowałeś logo? Może przydadzą się jako dowód dla Sądu. Udaj się do prawnika może coś poradzi, jakieś oficjalne pismo do byłego wspólnika wyśle.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko prawnik/sąd skoro koleś poszedł już do patentowego.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były wspólnik

super kumpel ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności