Skocz do zawartości

blake staje się rycerzem


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej Tomek Mocher, jeśli się nie mylę, cieszył się że "koszulki już jadą" wiec wiem że darmowe koszulki rozdają. Teraz podejrzewam że w grę wchodzą długopisy, reklamówki, może kubki ....

ja watpie w to :) to MUSI byc cos wiecej :)

Komu by sie chcialo tam siedziec caly czas i odpowiadac nieraz calymi wypracowaniami tylko za trampki z napisem google? przeciez jest tyle innych wspanialych rzeczy dookola - kobiety , samochody itp !

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

(...) Ale smutne jest to że większość za darmo zgłaszając strony z Topów szczerze myśli że pomaga walczyć o "czyste" wyniki (...)

Nie bez znaczenia jest fakt, że u nas nadal lepiej otruć krowę sąsiadowi niż kupić własną.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę ze oni mogli by odpowiedzieć tekstem co stal się już klasycznym :

"jestem za młody i za piękny żeby za to płacić" ( sytuacja w której ten tekst został wypowiedziany i sytuacja na rynku wyszukiwarek w PL moim zdaniem jest niemalże identyczna, a kto jest kto myślicie sami}.

Poco dawać więcej jeśli chętnych lansu, lub zwykłego "podpieprzenia" konkrecji lub spamu w ich ocenie, są na pęczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale smutne jest to że większość za darmo zgłaszając strony z Topów szczyrze myśli że pomaga walczyć o "czyste" wyniki

Raczej smutniejsze jest to, że niektórzy zgłaszając strony innych samemu produkują taki sam szajs ... Osobiście nie mam "pretensji" do "ideowców" którzy jak mówią tak robią (trzeba szanować odmienne zdanie) ale hipokryzja niektórych potrafi wkur****ć ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jestem za młody i za piękny żeby za to płacić"

albo za starym żeby umierać :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kubki ....

Ja już mam kubek z google, ale od żony dostałem :D

419nK4KALpL._SX300_.jpg

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostają a potem na allegro sprzedają :D

https://allegro.pl/odziez-obuwie-dodatki?string=Google

biznes is biznes, tak się działa w Korporacyjnej grze ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostają a potem na allegro sprzedają

Tam to są same podróbki.

Tu masz oryginalne googlowskie z zaimplementowanym kodem szpiegującym.

https://www.google-store.com/webcontents/ProductsListing.aspx?request=8k0Djk55xqm6ayK3JIuWc7OTv+IwcMZe

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności