Skocz do zawartości

Seo hosting! Kto był pierwszy?


seolite.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Uważamy, że to Seolite jako pierwsze w Polsce wprowadziło ofertę hostingu SEO! Czy ktoś z forumowiczów, wie o wcześniejszej ofercie wprowadzonej na rynek przez inną firmę? Czekamy na wasze info, może coś przeoczyliśmy?

Przypominamy, że już w 2008 pisaliśmy na tym forum, jeszcze wtedy nazywaliśmy się Lokoz Info.

dla niedowiarków archiwalny link:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/51687-wynajme-serwer-dla-pozycjonerow/

Jest to dla nas szczególnie ważne bo na tym fakcie opieramy naszą obecną strategię marketingową. Czekamy na wasze komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że o o co chodzi właściwie? to jakaś słaba forma szemranego czy będziemy udowadniać, że ziemia jest płaska?

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co? będziecie się bić np. z proserwer, które o ile pamięć mnie nie myli od początku 2008 roku miało hosting z kilkoma adresami IP i nie nazywała tego hostingiem SEO? chodzi o nazwę, czy o fakt kilku (-nastu, -dziesięciu) adresów IP ??

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To info jest nam bardzo potrzebne!

Zleć badania, zapłać i będziesz miał info.

Badania? To nie jest materiał do badań, tylko do wykorzystania branżowej wiedzy forumowiczów. Czy ktoś znam i ma dowody na aktywność innych firm w SEO hostingu przed 2008?

Chcemy przeprowadzić kampanie o nazwie "Pionierzy IP", która będzie oparta na naszym przywództwie w branży, o tym że jesteśmy realnymi pionierami na rynku. Chcemy zweryfikować ten fakt z waszymi opiniami zanim ruszymy z działaniami w szerszej skali. Potrzebujemy info od forumowiczów, chcemy się upewnić, że niczego nie przeoczyliśmy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahg :D

Chcemy przeprowadzić kampanie o nazwie "Pionierzy IP"

:D

Uważamy, że to Seolite jako pierwsze w Polsce wprowadziło ofertę hostingu SEO!

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seolite.pl nie rozumiem.. przecież w marketingu nie chodzi o to, żeby opierać się na prawdzie.. marketing to oszczędne gospodarowanie prawdą czyli naciąganie rzeczywistości. Do boju zakon Marii.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności