Skocz do zawartości

Problem z reklamami w przeglądarce


neon103

Rekomendowane odpowiedzi

Jakąś godzinę temu w przeglądarce zaczęły pojawiać się reklamy, a to w nowej karcie, w nowym oknie, z prawej strony, góra, dół, lewa strona... po prostu wszędzie. Może jakiś wirus lub coś? Pytanie: jak to wyłączyć/usunąć? Poniżej przedstawię przykładowy screen.

6d6a1619b8e112d85c1caf12062a94cc_1.jpg

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze... a jak to usunąć, aby nie pojawiało się więcej?

Mam nadzieję, że także pomożesz w bardziej skomplikowanej operacji... :)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było pirackich softów nie targać ;)

daj no większy screen albo napisz jaka to "platforma reklam"

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy screen reklamy:

b67dee0fc321d6b3bc847b011510304b_1.jpg

Co do nielegalnych softów to akurat jesteś w błędzie. Chociaż może jak Kaspersky ściągałem to zainstalowało się.

Edycja: żeby nie było - kod do antywirusa kupiłem na Allegro :P

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy screen reklamy

nie chciałem większego screena reklamy a cały screen :D lub nazwę, która się tam gdzieś obok wyświetla lub ze źródła strony doklejony kod ;) trzeba zidentyfikować przeciwnika aby skutecznie walczyć :)

sprawdź plik hosts

tam nic nie będzie - na 99% dokleiło się albo do konfigów przeglądarek albo do dll windy.

Chociaż może jak Kaspersky ściągałem to zainstalowało się.

a nie korzystałeś z jakiegoś super menedżera pobierania??? bo na to zaczyna wyglądać..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w necie, nie pamiętam dokładnie jak się program nazywał, ale coś w stylu Adcleaner czy adwcleaner + jeżeli korzystasz z chrome, ostatnio była informacja, że popularne pluginy są sprzedawane, a nowi właściciele doklejają adware do kodu (w sprytny sposón, np po tygodniu dopiero, żeby użytkownik szybko się nie zorientował i przeszło moderację czy coś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... obecnie jest już OK, było trzeba odinstalować program:

9c1e270bde3a07d04bd48f3b2e03f2d2_1.jpg

Grunt, że udało się. Przez 5 lat nie miałem problemów korzystając z Norton 360. Coś Kaspersky nie miło zaczął współpracować... :)

coś w stylu Adcleaner

Coś kojarzę... ale mniejsza już o to. Dziękuję wszystkim za szybką pomoc... :soczek:

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 5 lat nie miałem problemów korzystając z Norton 360

i szkoda, że przestali go wspierać, bo także mam tylko miłe wspomnienia ;) pozostałem wierny i teraz mam Symantec Endpoint Protection

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neon103 tak się dzieje jak ściągasz syfy w celu zainstalowania jakiś tam programów. Tak jest na tych większych serwisach gdzie się pobiera program do zainstalowania, potem się uruchamia ich syf czyli aplikację która po dalszych akceptacji instalacji programu pojawiają się dodatkowe programy.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności