Skocz do zawartości

kupuje furę -> bez kitu :)


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bajki z mchu i paproci o tym, jak to na multikodach zarabia się na segment E.

 

 

Cały czas  wali farmazonem. Taki rodzaj mitomana-gawędziarza. :D

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas wali farmazonem.

 

A może Ty przyjedziesz umyć? Chciałeś się kiedyś spotkać to będzie okazja :)

 

PS. Ostatnia szansa! Nikomu więcej nie zaproponuję :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałeś się kiedyś spotkać

 

Chciałem,  ale strach ci nie pozwolił.  Dziś mógłbyś jeździć lepszą furą i nie błąkać się po warsztatach w szopie u szwagra.  Na tabletkach tyle nie zarobisz.  :) 

 



Ostatnia szansa! Nikomu więcej nie zaproponuję

 

Och, już Ci walą drzwiami i oknami.  :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hercules poszukaj lepiej Audi 80 coupe quattro b2, raz tym w życiu jechałem jako pasażer i naprawdę robi wrażenie,  

 

Tyż dobry model ;)

 

Jam tam lubię myć swoje auto ;) pucować te ryski z nadzieją że znikną, patrząc na efekt końcowy i ciesząc się z jakże prostej rzeczy ;) innym facetom nie pozwolę dotknąć mojej skrzyni biegów ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale strach ci nie pozwolił

 

Z tego co pamiętam chciałeś pić piwo a nie biznesy robić :D

 

Do picia piwa to pozwól, że zacytuje jednego mędrca, którego cytat wszech czasów mam w stopce.

 

 

 

Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy piwie czyli po męsku, robi się często dobre interesy ;)

 

Panowie czuje się jak wśród kobiet zmagających się z PSM ;) no chyba, że to taka forma marketingu ważne iż skuteczna ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pogaduszkach jesteśmy to sobie rozmawiamy po męsku :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa czyli marketing poprzez prowokację ;)

 

Nie... od kiedy jestem na forum to Ci dwaj tak mają, że "moja jest tylko racja i to święta racja". Pewnie robią to samo słowo kluczowe, a w googlu jest tylko jeden top1, więc który jest na dole ten bardziej krzyczy ;-) a że google ma często czkawkę, to się co chwilę przekrzykują.

 

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sobie rozmawiamy po męsku

 

 

chyba w stylu gender albo na poziomie gimnazjum.. brak tylko rozmowy o kremach i maseczkach..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sobie rozmawiamy po męsku

 

 

chyba w stylu gender albo na poziomie gimnazjum.. brak tylko rozmowy o kremach i maseczkach..

 

 

Właśnie dostałem taki na worki pod oczami ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że nie potrzebujesz na inne worki :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy jestem na forum to Ci dwaj tak mają, że "moja jest tylko racja i to święta racja".

 

Jeśli ktoś pisze głupoty to musi się liczyć z tym że ktoś to zrewiduje.  zastanawiające jest to, że jednak część ludzi w to wierzy. Nie ma tu nic do rzeczy racja, wystarczy logika. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jednak część ludzi w to wierzy

 

A część miała okazję nawet to oglądać :D

 


Jeśli ktoś pisze głupoty to musi się liczyć z tym że ktoś to zrewiduje

 

Więc może już czas dać sobie spokój z pisaniem na forum? Po co masz się bardziej ośmieszać?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności