Skocz do zawartości

kupuje furę -> bez kitu :)


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tak-wyglada-nowa-syrenka-czyli-s201,nId,1898584

 

Tak Syrena wygląda w ostatecznej formie. Myślę sobie, że mogli dać sobie trochę więcej czasu na projekt wnętrza, no i cena orientacyjnie na poziomie 40.000 - 50.000 zł chyba ciut za wysoka.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Za nisko ona siedzi, gdzie na polskie drogi, chyba wolałbym w tej cenię Warszawę no i spalanie szału nie robi 7l/100 ;)

 

Ładnie się prezentuje, niestety jest to samochód dla pasjonatów a przy tym niskich osób ;)

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hercules, nie wiem czym pomykasz, ale 7L w benzyniaku to całkiem przyzwoity wynik (cykl mieszany), wiadomo tico pali mniej, to samo cieniak, ale to jednak trochę inny samochód. U mnie miasto ok 13L/mieszany jakieś 10,5 ,  trasa z cegłą pod pedałem 8L, bo jak załącza się turbo  to wir działa (oczywiście nie piszę o mym ulubionym V40 1,9TD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Syrena a S201. Prawa do znaku Syrena posiada ktoś inny.

Pomijając powyższe, to nie jest raczej auto do jeżdżenia do pracy i na zakupy, czyli do codziennego użytku. Może służyć jako kolejne auto w garażu. Dlatego zawieszenie i spalanie jest mało istotne.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hercules, nie wiem czym pomykasz, ale 7L w benzyniaku to całkiem przyzwoity wynik (cykl mieszany), wiadomo tico pali mniej, to samo cieniak, ale to jednak trochę inny samochód. U mnie miasto ok 13L/mieszany jakieś 10,5 ,  trasa z cegłą pod pedałem 8L, bo jak załącza się turbo  to wir działa (oczywiście nie piszę o mym ulubionym V40 1,9TD)

 

Obecnie śmigam Renault 19 16 V z silnikiem Williamsa (mam tyż LPG  :D ) ale czasem przycisnę na benzynie ;)  Jak depnę to i dycha ponad pójdzie ale za świeży jestem jako nowy właściciel ;) by depnąć go do końca ;)

 

Nie stać mnie na auto z salonu i chyba bym go nie chciał (skoro w nim oleju nie mogę sobie sam wymienić a auto mówi mi co mam robić, pewnie dla kogoś to luksus i prestiż nie neguje ;)

 

Co do auta spalającego 7 litrów ok, ale to jest zdecydowanie za male (za sportowe jak na polskie drogi, za dużo spojlerów plastików itd ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak ci sie sprawuje to cacko, pamiętam jak w poprzednim wieku mój kolega nabył dokładnie takie cudeńko, tak pewnie z 25lat temu, auto fajne, niezłe depnięcie, bajer wyposażenie  itd, nie wiedziałem że w samochodzie moze tyle rzeczy sie psuć.... ,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje rady ;) nie jest pierwszej młodości ale ważne iż jeździ ;)

 

Silnik zdrów jak rybka :D czasem coś postęka ale po krótkiej dyskusji idziemy na kompromis, na razie to wymieniłem zawieszenie, klocki i standard paski, oleje itd ;)

 

Dziennie robię nie więcej niż 40-50 km ( i to nie zawsze) z rok go dopieszczę a potem zobaczymy mam sentyment do takich klasyków ;)

 

Mialem już Calibrę, Kadeta, Toledo i tylko ten po środku mi nawalił tak, iż miałem go dość ;)

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mialem już Calibrę

 

:D

 

Przypomniało mi się, sorry :D

 

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadety były fajne, tak z 15 lat temu, szwagier kupił kadeta kombi, 1.7D , kupował opał od jakiegoś gostka, co miał oszczędności na grzaniu basenu :), opał był u niego po 1zł L. pożyczyłem furę bo musiałem coś przewieść na drugą stronę Polski, kurcze 100km kosztowało 5 zł, drożej chyba by kosztowało jechać na rowerze, bo trzeba przecież napić sie jakiejś mineralnej, coś zjeść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie zakładam nowego wątku, chociaż chyba bardziej do dowcipów by pasowało :)

z racji, że kupiłem nowe autko, to miałem okazje pochodzić po stronach rzadko przeze mnie odwiedzanych i znalazłem taki oto kwiatek:

apfkndmp.jpg

 

Jak widać większym też się wpadki zdarzają, no chyba, że jutub i linkedin zmienili logo :))))

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że trafiła mi się okazja na atrakcyjną "zamianę" postanowiłem z niej skorzystać, żadna z maszym nie jest jeszcze na tyle sprawna aby na niej zarobić, ale jako że ostatnio mam problemy ze spaniem, w nocy nie mam ochoty słuchać marudzenia kobiet, czy nie nadaje się mój umysł do pisania..

 

Zdecydowałem się zabrać (nie pierwszy raz za renowację, pewnie plan na kilka miesięcy i długie wieczory, takie hobby i odskocznia od rzeczywistości)

 

 

f87e9f585b508.jpg

 

fce8606b9c993.jpg

 

A to moja druga miłiość ;) (pierwsza jest rozłożona na części pierwsze;)

 

497482cab20c9.jpg

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności