Skocz do zawartości

kupuje furę -> bez kitu :)


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dodatkowo nic z autem nie możesz samodzielnie zrobić

 

Od tego są warsztaty samochodowe. [...]

 

 

 

najstarsi górale mawiają, że dla  prawdziwego mężczyzny samochód jest jak druga żona.. współczuję Twojej, że sam przy niej nic nie robisz.. :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

 

najstarsi górale mawiają, że dla  prawdziwego mężczyzny samochód jest jak druga żona.. współczuję Twojej, że sam przy niej nic nie robisz.. :P

Grzebać w niej nie trzeba, wystarczy zalać od czasu do czasu ;p

 

 

Powiedz to komuś takiemu jak ginekolog, czemu kobiety wola facetów jako specjalistów ;)

 

Bo mają wyczucie w grzebaniu :D i tak samo jest z autem, jak grzebiesz i szanujesz to działa jak należy i nie trzeba mechanika ;) (chyba, że po spiralę :P

 

 

Tylko jak ona jest na górze, to zaczyna kapać :D i co wtedy lanie nie ma sensu jak wciąż nie możesz zatamować wycieku ;)

 

 

Suv obecnie tylko Dacia oraz Hyundai ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

najstarsi górale mawiają, że dla  prawdziwego mężczyzny samochód jest jak druga żona.. współczuję Twojej, że sam przy niej nic nie robisz.. :P

Grzebać w niej nie trzeba, wystarczy zalać od czasu do czasu ;p

 

 

Chyba że magik jest ginekologiem amatorem.  :D

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie koniecznie amatorem - prawda? :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie koniecznie amatorem - prawda? :D

 

Ważne jest, iż jak pogrzebie to wyczaruje :D i na innych nie liczy by nie kapało   :D

 

Poziom wtajemniczenia się nie liczy  a efekt końcowy bez pomocy innych :D

 

Mówimy caly czas oczywiście o samochodach :D

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wzięło mnie na wspominki :D. Poniżej moje 1 auto. Lexus GS300 podczas przymiarki nowych felg :)

W tle s13, s14 i supra. Ta supra w tle na zbliżający się nowy sezon będzie miała moc ponad 900 hp. Obok widać kawałek zielonej Primery GT, który ma teraz silnik od nissana pulsara z głowicą od sr20 (z tego co dobrze pamiętam heh) i generuje ponad 200 hp.

lex.jpg

lexx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności