Skocz do zawartości

kupuje furę -> bez kitu :)


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

@up bez pracy nie ma kołaczy ;) już wspomniałem, że Państwo musiałoby chcieć (a nie chce).

@Max, niby ładne, piękne ale wewnątrz..

PD667659d.jpg

TRAGEDIA

PRLu wróć.. normalnie jak w jelczu albo starze 200 (zwłaszcza gała do biegów w podłodze).. wewnątrz te samochody są nie europejskie a zachód (od PL poczynając) lubi nowoczesne wnętrza samochodów.. dlatego tak dobrze ma się hjujdaj i inne koreańce..

P.S. swoją drogą widzę, że PL inwestuje we wschodnią technologię ;)

528k52_przod_prawo.jpg

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@up nom, trochę lepiej jest :)

novy.jpg

interie.jpg

ale gała nadal w podłodze i silnik cofnięty w kierunku kabiny jak w Lublinach

168-917-valdaj-7-5-t-4x2-truck.jpg

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej jak najbardziej mi odpowiada, jakbym widział 80% busów pracowniczych, dostawczych czy tego typu aut na polskich drogach ;)

Dacia

0002NWHWKBVIURDH-C116.jpg

Osobiście widziałem wielokrotnie Ladę Niva

Ale, że niby nie ma ładnego wnętrza? no to model do powiedzmy 10 tyś

Lada Kalina albo Granta,

Lada-Granta-Sport.jpg

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy doczekamy się jakichś polskich busów, bardzo dużo busów sprzedawanych w ostatnim czasie, to busy stworzone do transportu międzynarodowego. Przez większość czasu użytkowane są poza polską, najczęściej na terenie Unii Europejskiej, a jak wiadomo użytkownicy takich samochodów, chcą mieć dostęp do dużej liczby serwisów w całej europie, a by zbudować serwisy w europie trzeba mieć potężnego inwestora. Z drugiej strony gdyby powstały jakieś lekkie polskie busy z wytrzymałymi zawieszeniami i silnikami ( Tak by robić nawet 15000 km miesięcznie przez kilka lat bez wielkich remontów i wymiany silnika ) , to pewnie znaleźliby się na nie kupcy.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jest możliwe zbudowanie polskiego samochodu, bo fabryki stoją, trzeba tylko wykorzystać ich potencjał i znaleźć ludzi, którzy tym pokierują

2. czepiacie się środka / wnętrza - a fiaty i polonezy, to takie ę ą były w środku? Jakoś nikt nie narzekał, ważne że jeździło, człowiek się bardzo szybko przyzwyczaja

3. moim skromnym zdaniem szansą na polski przemysł motoryzacyjny byłyby hybrydy. Patrząc na moją wieś, tfu miasteczko ;) to cały obszar (praca, zakupy, urzędy itd.) jestem w stanie przejechać w 30km, z miła chęcią jeździłbym autkiem na wodór, lub prąd, bo wyszłoby prawie za darmo i jestem święcie przekonany, że dużo ludzi kupiłoby taką hybrydę, gdyby ich cena była w okolicach 40k zł. Zawsze taniej niż prius ;)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up,

1. gdzie te fabryki stoją, czy nadają się do wykorzystania?

2. w którym roku były te fiaty i polonezy

3. zapłacisz 60k za auto, którym będziesz jeździł po pieczywko?

Polska motoryzacja zginęła wraz z FSO. W tej fabryce był potencjał techniczny jak i ludzki. Można było rozwijać chociażby Poloneza. Zaprzepaszczono szanse, której już nie będzie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up w Zielonej Górze masz co najmniej 2 fabryki, które podupadają, a które mogłyby i są w stanie produkować samochody, wystarczy się trochę przebranżowić. Czemu od razu 60k? i tak 150-200km w tygodniu to spokojnie moje osiągi. Jakbym miał jeździć gdzieś dalej mogę pojechać na benzynie. Dawno dawno temu, ale dlaczego przy zwolnieniu gospodarki nie zrealizować takiego projektu?

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Taki projekt mają w planach chłopaki tworzący nową warszawę ( https://www.facebook.com/NewWarsaw?fref=ts ). Patrząc na to jak postępują prace nad Warszawą, to kto wie może się uda. Z tym, że fabryki są ciągle rozwijane, zwiedzałem hale produkcyjne zarówno BMW w Lipsku jak i Fiata w Tychach i uwierz mi, że przepaść jakie je dzieli jest przeogromna.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda ta Warszawa. Fajny pomysł i podoba mi się to, że zachowano typową sylwetkę Warszawy. Nigdy nie miałem okazji przejechać się tym autem, ale zawsze z zewnątrz mi się podobało. Ogólnie to starsza stylistyka jakoś bardziej podchodzi mi do gustu niż nowe propozycje.

Ciekawe czy Wołgę też ktoś będzie reaktywował. To auto mi się zawsze kojarzyło z luksusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie straciłeś jak nie jeździłeś. :) To samo się tyczy Syrenki i "malucha". Z Polonezem i duży fiatem już było inaczej. Inna klasa auta i inny "komfort" jazdy.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody można by produkować w Lublinie (co zresztą ma rację bytu;) obecnie nasi tam wytwarza ostatnia marka o całkowicie polskich tradycjach i kapitale jaką jest Honker

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy jeszcze polskiego Solarisa :P

..a tak do końca to już nie ma niemieckich, polskich itd samochodów..

przecież teraz każda cześć produkowana jest w innym kraju, włącznie z Chinami :P

M.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności