Skocz do zawartości

kupuje furę -> bez kitu :)


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

To samo się tyczy Syrenki i "malucha".

no ja Cię proszę.. Syrenką 105 i Syrenką Bosto jeździło się wręcz bosko - nawet mając 15 lat, bez prawka :) a malacz.. wspomnienia :) po za ogrzewaniem jaki więcej komfort był w poldku, którego nie było np. w maluchu? /biorąc pod uwagę tylko te same roczniki/

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A oglądaliście gdzie teraz pendolino wylądował?

Hahaha, no to 84 banki pod gołym niebem ;) to tak jakbym ja miał trzymać Ferrari w takich warunkach ;)

https://www.youtube.com/watch?v=alYF8MULtd4&feature=c4-overview-vl&list=PL2pzgHdrZzwbFnDLCvQ9qxQmfagUTC8jC

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo się tyczy Syrenki i "malucha".

po za ogrzewaniem jaki więcej komfort był w poldku, którego nie było np. w maluchu? /biorąc pod uwagę tylko te same roczniki/

W poldku był zegarek w desce :). Tak mi się przynajmniej wydaje. Malczanem ludzie się zatrzymywali aby zapytać mnie o godzinę. Co za głupota :)

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poldku był zegarek w desce

no miał :) ale to były czasy, że każdy komunista miał zegarek i rower :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że każdy komunista miał zegarek i rower

chyba pomyliłeś z komunią, to po komunii każdy miał albo zegarek albo rower :)

Poldek to była klasa, można było rękę oprzeć podczas zmiany biegów :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szlaf, przecież mówię komunista ;D ja na komunie dostałem rosyjski zegarek, który prosto z Moskwy przywiozła chrzestna i rower :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Powiem Wam, że o ile początkowo byłem zafascynowany, o tyle teraz czuć niedosyt. Nie dość, że to samochód na ramie (na ramie aut osobowych się dzisiaj nie buduje), to cena moim zdaniem nieadekwatna do efektu (tak, na wideo widać b. przeciętne spasowanie elementów nadwozia).

 

Gdybym miał celować, to ten samochód powinien kosztować jakieś 30,000 złotych, nie 60,000 tak, jak chcą tego twórcy (za 60,000 zł można mieć już Opla Astrę).

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. co do samych właściwości nośnych pełna zgoda jimmi, natomiast technologicznie rama już odstaje, jeśli chodzi o samochody osobowe (tak, jak zaznaczyłeś, głównie wyższa masa własna, a co za tym idzie słabsze osiągi), więc tym bardziej ta kwota 60,000 złotych za to auto wydaje się mało uzasadniona.

 

Uzasadniona cena = oczekiwałem, że Syrena będzie wyceniona jak auto dla mas, więc porównywalnie do cenników np. rumuńskiej Dacii albo jeszcze niżej (było nie było, Renault sporo wycisnęło z Dacii).

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności