Skocz do zawartości

kupuje furę -> bez kitu :)


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Siedziałem jako pasażer w Dusterz i zgadzam się, że wykończenie jest b. słabe, ale i cena podstawowych wersji wyposażeniowych adekwatna do tego, co się dostaje (w końcu za 40,000 zł tylko Dacia ma w ofercie coś na wzór crossovera). Na poprzecznych nierównościach plastiki trzeszczą niemiłosiernie, ale taki urok ;)

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem jako pasażer w Dusterz i zgadzam się, że wykończenie jest b. słabe

 

 

 

Duster w Rosji  sprzedaje się nie pod nazwą Dacia, a Reno  

66c6adacf5f6cb6e109da9ef0b5c6dd6.jpg

 

 

Ale i tak kto ma mniej zasobny portfel wolą chińskie samochody, duża dostępność tanich części i punktów serwisowych.

Z tego co gadalem z posiadaczami takich chinskich "cudów" to jakość mniej więcej na poziomie koreanczyków i Dacia.

 

 

 

a9810aada5e457392324b1366b9.jpg

 

 

landwind-e32-china-3-660x452.jpg

 

 

 

 

 

cześć składa zamówienie na nową Lada Vesta sprzedaż której rusza na jesień ( budżet dofinansowuje ok 2 k USD,za złomowanie starego)

kosztować ma ok 500 000 rubli to ok 8k USD

Popzrednia wersja Kalina byla brzydka ale i tak sprzedawała się dobrze bo byla mega tania i też można było dostać dofinansowanie za złomowanie starej lady.

 

To Lada Vesta własne zeszła z taśmy produkcyjnej:

 

 

 

 

 

9zaez5wa.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duster miał mieć automatyczną skrzynię biegów i większy silnik na Rosję

 

Ma ale z tego co wiem i tak wolą chińskie terenowcy głownie firmy Great Wall

 

 

Przykład ten model w tej kompletacji ( elektryka, abs, klima,ebd, inne) z salonu kosztuje równo 10k USD/  38 000 zł polskich złotych

 

 

 

2e71897efb4dd5e045999f0fcab2dff5.jpg

https://auto.ru/cars/new/sale/1018314831-e2fe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duster miał mieć automatyczną skrzynię biegów i większy silnik na Rosję,

 

Duster na Rosję maja też silnik 2.0 ale kiepska dynamika. Skrzynia biegów to przestarzały model.

 

Niedawno widziałem film z salonu Łady gdzieś w Rosji. Można było zauważyć modele z ciekawą i interesującą stylistyką. Jednak nie wiadomo co w środku.

 

Od dłuższego czasu obserwuje poczynania Elona Muska założyciela Tesla Motors. Szkoda, że w Polsce nie ma stacji ładowania Tesli. ;)

https://www.teslamotors.com/

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było zauważyć modele z ciekawą i interesującą stylistyką.

 

nu to własnie Vesta i Xray. Vesta już jest na taśmie produkcyjnej Xraj będzie w 2016 roku. 

Wzięli prezesa obcokrajowca + cześć udziałów sprzedali Ranault-NIssan (63%). Trzeba było tak już 20 lat temu zrobić. Veste i Xraj projektowali na miejscu ale od razu widać, że to już coś podobne na samochody.

 

Od dłuższego czasu obserwuje poczynania Elona Muska założyciela Tesla Motors. Szkoda, że w Polsce nie ma stacji ładowania Tesi.

 

Też mi podoba się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja se rower kupiłem, niestety nie ma automatycznych biegów :( 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności