Skocz do zawartości

kupuje furę -> bez kitu :)


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wszak "remontowanie" może kosztować 10x tyle co nowe sejczento blake'a..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny z bUlem xxxx? ;) no tak, polska, nie ma sie co dziwic.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up blake'us.. mnie tam nic nie boli i nic cwaniakując na forum nie muszę sobie przedłużać.. myślę, że dogadasz się w tym temacie z Xann'em - on też penisa przedłuża sobie "dużym samochodem" na kreskę, o którym bardzo głośno rozmawia przy barze.. może spiknij się z nim na priv i się tam się razem onanizujcie.

 

[e] EOT

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ustalone kto ma najdłuższego ? :D

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcmagik, widać że boli... bo jak byś nie zauważył nie miałem potrzeby pisać czym jeżdżę i gdzie, napisałem tylko że auta powinno się co 3 lata zmieniać na nowe z gwarancją a nie włóczyć się po warsztatach ze strupami (i nie miałem na myśli zabytków wartych miliony). Co do Xanna... to chyba nie piszesz o tym czymś obklejonym? Rzeczywiście, nie ma co porównywać nawet... nie myje się do niego.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Usportowiona Syrena pojawi się w grudniu br.

 

AK Syrena Meluzyna trafi na drogi Warszawy już pod koniec tego roku! Taką, dość sensacyjną, informację podał założyciel firmy AK Motor Arkadiusz Kamiński podczas konferencji prasowej, na której zaprezentowany został również model w skali 1:5. O co chodzi?

 

https://moto.onet.pl/aktualnosci/ak-syrena-meluzyna-r-pojedzie-juz-w-grudniu/csb1hh

 

Czekamy.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Współczesne auta to niestety awaryjne zabawki z chińskiego plastiku. Audi, ople i vw biorące 1l oleju na 1000 km od nowości :-P

Japońce też po wpadkach Toyoty skończyły być bezawaryjne około 2000r.

Moim zdaniem na codzień coś 7-10 letniego do wożenia tyłka, a jako hobby auto z duszą, np. oryginalny ford mustang :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem na codzień coś 7-10 letniego

 

Z tym to trochę przesadziłeś. :D

 

Wczoraj w nocy (naszego czasu) była premiera Model X https://www.teslamotors.com/modelx

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczesne auta to niestety awaryjne zabawki z chińskiego plastiku. Audi, ople i vw biorące 1l oleju na 1000 km od nowości :-P

Japońce też po wpadkach Toyoty skończyły być bezawaryjne około 2000r.

 

A które z w/w miałeś okazję przetestować? Czy tylko powtarzasz to co gdzieś tam zasłyszałeś od szwagra ciotki Halinki stryjecznego brata po jej drugim mężu ?

 

Jakoś nie zauważyłem, żeby nowe auta były jakoś specjalnie bardziej awaryjne od tych sprzed '00, różnica tylko taka, że jak coś się dzieje, to mechanik z młotkiem nie poszaleje, ale technika w tym temacie poszła tak samo do przodu jak i w każdym innym temacie (np. SEO). No chyba, że mam farta do bezawaryjnych modeli. Poza tym, ja już wyrosłem z samochodów, które nie chcą rano zapalić... i jak napisał @blake "3 lata zmieniać na nowe z gwarancją a nie włóczyć się po warsztatach ze strupami" - do tego się chyba dorasta :)

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W części nowych aut problemem jest modułowa budowa sporej części elementów, co przy teoretycznie prostej naprawie związane jest często ze znacznymi kosztami.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zmieniła się "polityka". Kiedyś się zarabiało na samochodach, a teraz na serwisie i częściach. Pomijam już nagminne wciskanie "starych" cześci przez autoryzowane serwisy. (I mam tu na myśli serwisy BMW,Mercedes,Audi etc.) Większość znajomych serwisuje auta w Niemczech.Cena podobna a serwis na zupełnie innym poziomie.

Jestem jak inni ludzie. Po prostu zaopatruje potrzebujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności