Skocz do zawartości

Audiobook, słuchowisko?


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji wykonywanej pracy oraz częstych i długich podróży szukam fajnych audiobooków czyli książek mówionych lub jak w polecanym przeze mnie poniżej słuchowisk. "Narrenturm" oraz "Boży Bojownicy" Sapkowskiego zostały mi podsunięte przez przyjaciela. Historia Reynevana z Bielawy i jego przyjaciół spodobały mi się do tego stopnia, że słucham właśnie drugi raz z rzędu.

Większa część akcji rozgrywa się na Dolnym Śląsku więc dla obecnych lub byłych mieszkańców tych terenów to dodatkowa atrakcja. Nie będę pisał recenzji, których możecie znaleźć w sieci sporo. Ze swojej strony bardzo polecam, jest jeszcze trzecia część "Lux Perpetua", której nie miałem okazji poznać.

Jeśli macie jakieś ciekawe audiobooki do polecenia będę wdzięczny :)

https://www.polskiera...Polskiego-Radia

https://www.gram.pl/a...-recenzja.shtml

P.S. Na szczęście słuchowisko broni się świetnie w przeciwieństwie do mega gniotu, którym był film "Wiedźmin".

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba za wcześnie, jakoś na początku marca czekam na syna. Jeśli masz coś dla 40 latka zamieniam się w słuch :)

e: poszukam ale liczyłem na Wasze propozycje ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś, zerknij w pierwsze źródło informacji - peb ;) tam znajdziesz:

BIOGRAFIA

ESEJE

FANTASTYKA, SF

HISTORYCZNE

KRYMINAŁ

KLASYKA LITERATURY

PORADNIK

PRZYGODOWE, PODRÓŻNICZE

OBYCZAJOWE

POZOSTAŁE

Panie, se Pan coś wybierze ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze zrealizowano Blade runera. (...) Właśnie słucham trzeci tom trylogii husyckiej. Realizacja na najwyższym poziomie ale historia już mniej porywa.

A już się obawiałem, że jestem odosobniony w zainteresowaniach ;) Blade Runera śledziłem gdy nagrania były prezentowane na żywo w Trójce (był taki specjalny wieczór w którym wykonawcy na żywo przedstawiali powieść) i kupiłem od razu gdy pojawiła się taka możliwość. Słuchałem już jakieś 5 razy.

Łowca Androidów, Polskie Radio:

https://www.polskiera...rsji-dzwiekowej

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem ostatnio słuchowisko Jo Nesbo - Karaluchy. Mój Boże! To był najlepszy audiobook jakiego słuchałem. Fantastyczne wykonanie. Polecam sobie posłuchać jakiegoś próbnego fragmentu. Genialny klimat, trzyma w napięciu. Bardzo bardzo polecam.

"Donna mamma es ch*joczita."

- Tytus Bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności